Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha jövő nyáron szeretnék...

Ha jövő nyáron szeretnék venni egy Iphone-t akkor melyiket vegyem?

Figyelt kérdés
Nincs sok pénzem rá azaz nem azért veszem mert divattelefon, hanem mert egy stabil oprendszerű játékokra alkalmas telefonra lenne szügségem.

2015. nov. 10. 12:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Amelyikre pénzed lesz...
2015. nov. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Attól félek hogy az 5s az gyenge lesz a játékokhou
2015. nov. 10. 13:03
 3/8 A kérdező kommentje:
A 6 meg nem tudom mennyivel jobb nála mert adatilag nem sokkal de az nem mondd semmit. Félek elavul az 5s
2015. nov. 10. 13:04
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Amúgy szerintem még te sem hiszed el magadnak, hogy nem nagyzolni akarsz az Iphone-al. Ha nem így lenne, akkor vennél egy felsőbb kategóriás androidot.
2015. nov. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kidobnál egy rakás pénzt azért, hogy játssz a telefonoddal?

Vegyél inkább egy PSP-t vagy PS Vitátm, esetleg nintendo terméket, ami stabil és kifejezetten játékra van.

2015. nov. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
elég lesz az 5S is egy darabig, 1-2 évig mondjuk. de amúgy játszani én se telefont vennék...nálam az etalon az a real racing 3, ami tényleg ki is van rendesen dolgozva, de azt elviszi egy iPhone 5 is.
2015. nov. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Sosem értettem ezt a "játszani telefonon" dolgot.


Ha van egy 10+ éves számítógépe az embernek, azon már jobb játékok elfutnak, és nem húzzák le 2 óra alatt a telefon aksiját.


Azt meg honnan a rákból tudjuk hogy te melyik telefont vedd JÖVŐRE...Főleg hogy azt mondod pénzed nincs, de az 5S már kevés...hát akkor vedd amelyiket akarod.

2015. nov. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
No Comment a válaszaitokhoz. 6 lesz de azért kösz mindenkinek
2015. nov. 11. 05:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!