Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik mobilt választanátok?...

Melyik mobilt választanátok? Ár szerinti emelkedő sorrendben írom. Olyat ne írjatok, hogy egyiket sem stb. A három közül szeretnék választani. Köszi. - ASUS ZenFone 2 Deluxe Dual 32GB ZE551ML - LG G4 32GB (H815) - Samsung G925F Galaxy S6 Edge 32GB

Figyelt kérdés

2015. nov. 10. 13:54
 1/6 Ügyet Lenke ***** válasza:
LG G4
2015. nov. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én Samsungot soha nem vennék, eddig minden samsung cuccot garanciáztatnom kellett, TV-t, klímát, ramokat, telefonokat...


A másik kettőből pedig azt, amelyik olcsóbb

2015. nov. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én meg pont a samsungot venném, mert nekem minden samsung termék jól megállta/megállja a helyét...

+ lehet kicsit túl van árazva, de legalább vezető márka és számomra megbízható...


tv, telefon, tablet, ssd...


22F

2015. nov. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Három válasz három eltérő vélemény!! :)
2015. nov. 10. 15:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Samsungot én sem vennék. Nagyon túlárazottak, és csak a csúcskészülékek jók. Alatta mind gagyi.

Azok közül amiket írtál egyértelműen az LG G4

2015. nov. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én az s6 edge -et venném nem volt még samum de a kijelzője nagyon tetszik és az pont csúcskategóriásnak számit
2015. nov. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!