Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lefagyott a telefonom, mit...

Lefagyott a telefonom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sony xperia E3-as telefonom van, ami elfagyott. Ha a feloldó gombra kattintok bejön egy fekete kép, a fenti sávan ott van a hangerő, wifi, hálózat valamint az hogy hány %-on van a telefonom, alul pedig egy fényképező jel.

Nem lehet kivenni a telefonból az akkut és hiába nyomom hosszan a feloldó gombot nem reagál semmire se..

Tudna valaki segíteni, hogy hogy csináljam meg?

Vagy várjam meg míg lemerül?


Amúgy ha telefonon hívnak akkor azt se jelzi ugye ki, de rezeg és fent villog, hogy van egy nem fogadott hívásom.


Aki tudna segíteni, annak előre is köszönöm!:)


2015. nov. 10. 13:55
 1/2 anonim válasza:
Szia! :) Nekem nem Sony-m van/volt nem is lesz, de, ha jól tudom az olyan telefon, hogy le lehet venni a hátlapját. Ha igen, akkor vedd ki az aksit és tedd vissza. Ha nem, akkor valahogy próbáld újraíndítani a telefont.
2015. nov. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi a választ:)


De már megoldódott, ezt alkalmaztam egy korábbi kérdésből vettem a választ:

Ha jól tudom az M2-n van egy kis reset gomb a sim kártya és az sd kártya ajtó mögött, egy ilyen réz színű gombocska talán, azt tűvel nyomd meg és elvileg lereseteli. Én is csak hallottam, nem volt még Sony telefonom de lehet hogy működik :)

Remélem segítettem!

2015. nov. 10. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!