Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone Max tarifacsomag...

Vodafone Max tarifacsomag csak 1 hónapig használható, utána kapásból újra kell tölteni ismét a megadott összeggel? Akkor ezt most nem értem.

Figyelt kérdés

Vodafone Max tarifacsomagom volt, 1 hónapig nem volt semmi gond, lehetett hívni, sms-t küldeni, stb, viszont 30 nap után küldtek egy olyan sms-t, hogy "nem sikerült megújítani max tarifacsomagod, mivel nincs elegendő egyenleged, kérjük töltsd fel egyenleged, hogy a kedvezmények újra aktiválódjanak."

A vodafone honlapján található infók alapján én úgy értelmeztem, hogy egy ilyen csomaggal 30 napig kedvezményesen tudok hívni, sms-t küldeni, és van 100 MB adatforgalmam, és ha letelik a 30 nap, onnantól kezdve 49 (vagy mennyi) forintért hívhatok. Viszont mióta megkaptam az sms-t, nem tudok hívni, sms-t írni, semmit... Most akkor hogy is van ez?



2015. nov. 10. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
3000 ft a havidij, azert korlátlanul beszélhetsz egy hónapig maxosokkal + 100 perc + 100Mb adat. de havonta levonnak 3ezret, akármennyit beszéltél
2015. nov. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát ez nagyon remek... :(

Köszönöm szépen a választ!

2015. nov. 10. 19:53
 3/3 anonim ***** válasza:
viszont bármikor áttérhetsz másik tarifacsomagra, ahol nem havonta vonnak le 3ezret, hanem mind lebeszélheted akár hónapokig
2015. nov. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!