Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tönkretennék egy Samsung...

Tönkretennék egy Samsung Galaxy Note 10.1 (2014 Edition) -t ha 5. 0 Lolipopp-ra frissíteném? Romlana a teljesítménye? (több lent)

Figyelt kérdés
Lassulna, vagy romlana-e a teljesítménye? A RAM fogyasztását tekintve ugyan olyan stabil értéket érne el mint Jelly Bean esetében? Úgy értem, hogy abból a 3GB-ból, azt hiszem a Jelly Bean 1-et fogyaszt. Ez változna a 5.0-ra frissítés után?

2015. nov. 11. 20:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért tennéd tönkre? Miért romlana? Hogy merült fel egyáltalán a kérdés...
2015. nov. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A kérdésem éppen azért merült fel, mert amikor ezt a tabletet piacra dobták még messze nem volt 5.0 Lollipop Android verzió. Gondolom, vagyis Gondoltam, hogy nincsen rá optimalizálva és nem kompatibilis. Sőt, mégis hogyan frissítsem? Az GSMarena weboldal szerint frissíthető 5.0-ra. Ez a gyakorlatban is így lehet? Vagy ahonnan rendelném a készüléket már gyárilag 5.0-val adnák? Mert ez nem egy Nexus készülék ami mindig a legújabb Android verzióval van felszerelve (gyárilag)! Nekem csak ezért hibádzott valahol a dolog. Pontosan ezért merült fel bennem a kérdés, hogy mondjuk lehet-e frissíteni, mert gondolom ha Androidék, avagy Samsungék direkt jóváhagyták rá a frissítést akkor optimalizálva van rá.
2015. nov. 12. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!