Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Este a telefonnal a kezembe...

Este a telefonnal a kezembe aludtam el, és reggel arra ébredtem, hogy tűzforró volt a készülék, kell aggódnom emiatt?

Figyelt kérdés
miközben youtube-on videókat néztem aludtam el, és valószínüleg becsúszott a takaró alá, plusz még a youtube is meg volt nyitva, szóval ezek után megérteném a történteket, de még sosem történt ilyen. azután néhány percre lehűlt, és egyébként még mindig normálisan működik, ez az első alkalom hogy ilyet tapasztalok, pedig már jó néhány éve megvan, elég masszív egy telefon, szóval nem szoktam ilyenek miatt aggódni, de ez most egy kicsit megijesztett. (aksit talán olyan 1-2 éve cseréltem)
2015. nov. 14. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Máskor is melegszik, csak van hová leadnia hőt. Most meg meleg maradt, max az akku ami megsínyli a meleget, aztán jön a kijelző, de az 45-50 fok fölött. Szóval ha meg tudtad fogni nem lesz baja.
2015. nov. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm! elég sok rémhírt láttam már arról hogy annyira túlmelegedett egy telefon hogy felrobbant és ez most egy kicsit aggasztott, de akkor megnyugodtam!
2015. nov. 14. 10:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Általában az ilyen robbanásos esetek töltés közben történnek, vagy szar után gyártott aksikkal, vagy valamilyen külső behatás után.
2015. nov. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
fúú megnyugodtam, köszi!
2015. nov. 14. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!