Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy új telefont venni, a munkám miatt szükségem van egy megbízható és gyors mobilra; a jelenlegi (sony xperia sp) nem csak lassú, de késve kapom meg az sms-eket, nem jelzi ha valaki ír messengeren, ha hív valaki kb 6szor csöng ki mire a képernyőn megjelenik a felvevős gomb, szóval rossz ahogy van.

Most arra gondoltam, hogy vennék egy újat, de ahogy nézegetem a telefonokat, nem tudom eldönteni, melyik érné meg, melyik megbízható... Szóval tudnátok nekem segíteni ebben? Szerintetek milyen telefont vegyek? Fontos, hogy ne lassuljon be, megbízható telefon legyen, a kamerája is fontos.

Az ár jelen esetben nem számít, tehát keret nincs.


Előre is köszönöm!



2015. nov. 14. 11:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor Iphone 6S Plus vagy előrendelésbe Lumia 950 Xl
2015. nov. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Bár ha nekem kéne választani, akkor a Lumia 950 XL-t választanám.
2015. nov. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
hosszútávra munkára én is Lumia 950 / 950 XL-t ajánlom
2015. nov. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! :)
2015. nov. 14. 12:28
 5/9 anonim ***** válasza:
27%
Samsung galaxy note 4...legjobb telefon.
2015. nov. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Amit el kellene döntened:

-iOS

-Android

-Windows Phone


Gyors érvek:

-iOS: Stabil, gyors, felhasználóbarát applikáció. Limitált testreszabhatóság. Rengeteg app.


-Android: Teljesen testreszabható, viszont a folytonos stabilitást senki nem tudja garantálni, telefontól függ. (Egy csúcskategóriáson azért nem fog.) Szintén rengeteg app, viszont több a szenny.


-Windows: Stabil, gyors, felhasználóbarát, viszont eléggé limitált mind testreszabhatóság, mind appok tekintetében.


Ha ezek közül választanál, nekünk is sokkal könnyebb lenne ajánlani, mivel így mindenki a saját maga által preferáltat fogja mindenféle indoklás nélkül az arcodba tolni.

2015. nov. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
((***-iOS: Stabil, gyors, felhasználóbarát OPRENDSZER))
2015. nov. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Miután megjelenik hivatalosan is a Win 10 mobilra, az app probléma is megoldódik.
2015. nov. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
és a Win10 eléggé testreszabható, vagy inkább személyre
2015. nov. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!