Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 6S-t első használatkor...

IPhone 6S-t első használatkor ki kell sütni?

Figyelt kérdés
Vagy csak elég 100%-ra tölteni?

2015. nov. 14. 23:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell kisütni. Szokták mondani, hogy első töltés menjen 100-ig, bár én abban sem vagyok biztos, hogy az fontos. Sőt,,,ne süsd ki, lehetőleg soha :) Ahogy használod az akku kapacitása szépen beáll pár nap alatt :)
2015. nov. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az iPhone 6S lítium-ion akkumulátorral rendelkezik, ennek ismeretében az alábbi fórum első hozzászólásánál találod a választ.


[link]

2015. nov. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Még véletlenül sem.

Azzal, hogy hagyod teljesen lemerülni a telefont, minden egyes alkalommal több hónapot veszel el az akksi életéből. Ismertem olyat, aki minden nap kikapcsolásig merítette a telefonját, 1 év után használhatatlan lett.

2015. nov. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Elvileg azért jó első használatnál kikapcsolásig meríteni, majd feltölteni 100%-osra, mert akkor kalibrálni tudja magát a rendszer, és pontosabb akkumulátoros állapotot tud jelezni (töltöttségi százalék, üzemidő). Ha nem teszed meg, akkor később sikerül a rendszernek a kalibrációt pontosítania.

Szerintem egyáltalán nem fontos, teljesen fölösleges.

2015. nov. 15. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szerintetek előbb aktiváljam a készüléket, vagy tegyem a töltőre? Még most nyitottam ki, teljesen gyári.
2015. nov. 15. 08:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem az S6-om használati útmutatójában az van írva, hogy bekapcsolás előtt teljesen fel kell tölteni, gondolom ez a teendő neked is, és biztos bele van írva a könyvébe.
2015. nov. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Erről nem ír a leírás. Szerintetek mi jobb a telónak?
2015. nov. 15. 10:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Rakd fel töltőre de nem kell kisütni.Csak töltsd fel.És sose hagyd kikapcsolásig lemerülni mert csökkenti az aksi élettartalmát.
2015. nov. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha nyers akkor 120 fokon 20-30 percig előmelegitett sütőben
2015. nov. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!