Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lumia 535 telefonban hol...

Lumia 535 telefonban hol találom a hívás időtartam dolgokat? Utolsó hívás kimenő bejövő stb? Egyedül az összes hívás időtartamot találom meg. Egy gyerek miatt kérdezem!

Figyelt kérdés
Több régi tipusú telefonban akár több helyen megtaláltam ezeket de itt akárhogy keresem nincs meg. Vagy lehet olyat ami naplózza a dolgokat kivel mennyit telefonálsz smst kitől kaptál kinek írtál mikor stb. Régi telefonon van ilyen és több helyre menti. 14 éves kislányomnak többször volt elég zűrös ügye a tiltással semmire nem megyünk és hiába beszéltük már át 1000* Félek hogy teljesen tönkreteszi az életét és ezt szeretnénk kicsit felügyelni mert már így is olyan dolgok történtek hogy elképesztő. Normális szeretetteljes családban élünk de a fiúzás meg a fiúk elviszik rossz irányba. Nagyon nehéz és nem akarom hogy megint a rendőrök hozzák haza. Szeretnénk neki segíteni de infó hiányában nem tudunk. Vagy hogy legalább képben legyünk ha valami történik hova mennyünk kit keressünk mit csináljunk! Kérlek segítsetek!!! :(
2015. nov. 16. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:

És még "kémkedni" is akarsz utána, hogy kivel mennyit beszél? Hát akkor hogyan bízzon meg benned?


Amúgy talán úgy, hogy a híváselőzményeknél az adott hívást hosszan kell nyomni, amíg nem lesz egy legördülő ablak, de nem vagyok benne biztos.


[link]

2015. nov. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem akarok kémkedni! És igen is megbízik bennem mert sokmindent elmond de már kétszer a rendőrök hozták haza külömböző zűrök miatt. Tudod amikor egy kamasz szerelmes mindent elhisz a fiúknak. Ök meg úgy használják ki ahogy csak akarják. Nem tiltom mert attól semmi nem lesz jobb. Megbeszélük mindent megérti értelmes okos kislány csak amikor belekerül a sűrűjébe akkor nem foglalkozik semmivel. A híváselőzményeket értelem szerűen kitörli a hívásnaplóból. nem buta de volt olyan telefonom hogy a hívásnaplót hiába töröltem ki még egy pár menüvel arrébb minden hívás sms naplózás ott volt hogy ki kit hívott mikor ki kinek küldött smst mikor stb. Tudom hogy modernebbek okosabbak a technika terén nálunk de valahogy muszáj valamit tudnom és egy picit előtte járnom hogy ha gáz van legalább tudjak segíteni neki. Valami kylogger program is kellene a gépére amit én is megértek valami leütésfigyelő. Szerintem ez nem kémkedés csak nem akarom hogy elszúrja az életét 14 éves. Légyszi segítsetek! Nem akarom hogy egyszer arra ébredjek hogy azt sem tudom hol keressem a lányom.
2015. nov. 16. 10:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Magyarul a kérdés kettős, egyik mehetne a családi kapcsolatokba, amiért kémkedni akarsz a lányod után (btw. a lányod mindig okosabb lesz nálad, minél jobban tiltod, annál jobban fog ellened menni) a másik meg egy technikai kérdés, hogy hogyan kémkedj a lányod után.


Az elektronikus eszközök kategóriában csak az utóbbira kapnál választ, de szerintem ez etikátlan.

2015. nov. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen kettős kérdés de pont hogy nem akarom tiltani. Azt hiszed nem tudom hogy okosabb a technikában és tiltásal csak ellenem megy! Nagyon is tudom és azt is hogy nem tudom megakadályozni. De valami rálátásom kell hogy legyen a dolgokról ha baj van tudjak neki segíteni és ne akkor keljen gondolkoznom. Verjetek meg üssetek agyon csináljatok velem bármit de nem hagyom hogy 14 évesen tönkretegye az életét hogy majd börtönbe kerüljön vagy bármi hasonló lezüllött ember legyen belőle! Nem akarom hogy egy drogos kis k.urvát csináljanak a lányomból. Ezt úgyis csak egy szülő érti meg. Anyázzatok nyugodtan de segíteni szeretnék a lányomnak és nem parancsolni! A helyes útra valamennyire rávezetni! Köszönöm annak aki megért és válaszol és segít!
2015. nov. 16. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!