Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elég Iphone 6s-ből a 16GB-os?

Elég Iphone 6s-ből a 16GB-os?

Figyelt kérdés
Egy ilyen készüléket szeretnék vásárolni, és azt szeretném megtudni, hogy ha 16gb-os modellt választok akkor mennyire kell "szűkölködnöm".

2015. nov. 17. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Nekem 32Gb-os Lumiám van (nem bővíthető) és így is szűkölködö rajta.Szerintem minimum 32Gb-os Iphone-t vegyél.
2015. nov. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha már egy ennyire drága telefont veszel, semmiképpen ne válaszd a 16 gigásat, nagyon behatárolja a telefon képességeit.
2015. nov. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem elég a 16os
2015. nov. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

ha használni is akarod, akkor egy nulla. 4K-s videót felvenni például csak úgy tudsz, ha van helyed is...ha meg hát átállítod 1080p/30fps-re(mert szvsz még a 60 fps is elég szépen megtöltené), akkor meg bőven elég lenne egy iPhone 6 is számodra, hisz a 6S képességeit maradéktalanul nem használod ki.


én minimum 64 gigásat vennék, az én i6-om is akkora, én képtelen lennék már elférni 16 gigán.

2015. nov. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%
(Legyszi ne pontozzatok le miatta, de) nekem eleg, szerintem attol fugg mire es hogyan hasznalod a telefonodat. En sok mindent nem tarolok rajta, sot, mondhatni semmit, van rajta kb. 2 gb zene meg egy par app. Fenykepet/videot szerintem par hetente ha csinalok. Sima iPhone 6-om van, most 1 eves kb. szoval mar rajta van par frissites meg kulonbozo update, igy is van 4-5 giga szabad helyem folyamatosan. Nekem nem kell tobb, de jol mondtak a tobbiek, ha te jo minosegben szeretnel fenykepezni/videozni, zeneket hallgatni, mindenfele app-ot letolteni, effektive "tartalmat" tarolni a telefonodon, akkor szerintem is keves lesz a 16 giga.
2015. nov. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!