Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefont vegyek?

Milyen okostelefont vegyek?

Figyelt kérdés
Egyik fő szempontom, hogy sokáig bírja (min.3-4 év). Jó kamera fontos még + vaku (bár ma már ez szinte alap). Samsungot nem szeretnék, sok negatív tapasztalatom van vele. Max 50-60000-ig. Ja és ne legyen nagy (kb 4.5")
2015. nov. 18. 14:06
 1/4 anonim válasza:
54%
Huawei telefonok? Nekem azok bejöttek...
2015. nov. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Moto G 2015,LG Spirit,Lumia 640.
2015. nov. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 2 éve vettem egy Nokia Lumia 1020-ast, éppen a fotózás miatt. Megkedveltem. Mondták, hogy nincsenek rendes alkalmazások hozzá. Ami nem igaz, mert még az 5 éves otthoni kamerarendszerem felvevő egységét is tudtam illeszteni hozzá egy applikációval, és bárhonnan meg tudom nézni mi újság otthon. Most már egész baráti ára van, akkor 2 kiló volt.
2015. nov. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nokia nem rossz, csak nem szeretem a rendszerét :/

Huawei tapasztalat, hogy meddig bírják?

Amúgy az Lg sem rossz.

Esetleg HTC-ről vélemények?

2015. nov. 19. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!