Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6 16gb, vagy Iphone 5s...

Iphone 6 16gb, vagy Iphone 5s 32/64gb?

Figyelt kérdés
Használtan szeretnék készüléket venni, jelenleg 130-140 ezer forintom van rá, fogtam már mindkettőt a kezemben, a 6 jobban bejön, de amennyi pénzem van rá 6ból csak a 16gbot tudnám megvenni ami nem tudom, hogy elég-e mivel ez lesz az első iPhone-om. Nem szoktam játszani, filmet nézni, csak fotók/videók/zenék tárolására használnám. Egyébként az 5s meddig fog még "divatban" maradni? Nem arra céloztam, hogy milyen menő, hanem a frissítésekre/hardveres képességekre gondoltam.

2015. nov. 18. 17:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, hogy egy kicsit spórolj még, és vegyél egy 5s-t. A 16Gb bőven elég egy átlagfelhasználónak. Ha nem fogsz filmeket rakni rá akkor még sok is lesz a 16Gb. Nekem rengeteg zene van rajta, és néha 3-4 filmet rárakok, és utazás közben tökéletes.


Az 5s még jó pár évig kapni fogja a frissítést. Szerintem 10 év simán.


Én 6-ról váltottam vissza 5s-re mert jobb a fogása(NEKEM) valamint sokszor használom egy kézzel a telefont, és a 6/6+ nem mindig jó egy kézzel( Nem, nem kicsi a kezem, ujjam) Sőt inkább nagynak mondható, de akkor sem volt jó személy szerint.


Itt van 140.000 Ft-ért, és ÚJ!

[link]

2015. nov. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Persze, elég a 16gb, ha nem teszel rá filmeket, nem fényképezel, videózól, nem telepítesz alkalmazásokat, játékokat. Tehát konkrétan nem használod semmire, akkor teljesen jó. Ugyan úgy, mint egy 5 ezres tescos mobil.

16 gb baromira kevés, főleg, hogy az a 16 igazából kb. 11, mivel foglal a rendszer is. Egy 10 perces FullHD videó is többszáz mega.

Gyűjts, és vegyél 64-es 6-ot, azzal bőven elleszel még legalább 3-4 évig. Ha már ennyit kidobsz egy telefonra, akkor ott ne kelljen már kompromisszumot kötnöd (tárhely tekintetében).

Borzasztó, amikor az ember mazsolázza, hogy most mit töröljön, mi a kevésbé fontos, hogy éppen feltudjon venni valamit, vagy feltelepítsen egy alkalmazást. 16 egyszerűen nem elég. Az átlagfelhasználónak sem. Ha az ember tényleg ennyiért vesz telefont, akkor azon már legyen minden, ne csak simogassa.

2015. nov. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!