Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6 vagy Lg g4?

Iphone 6 vagy Lg g4?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb készülék és miért?

2015. nov. 22. 00:47
 1/7 anonim ***** válasza:
nemigazán lehet megmondani. mindkettő jó a maga kategóriájában, viszont millió apró dolgot kéne ahhoz felsorolni, hogy végül kijöjjön a legkevésbé szubjektív vélemény arról, melyik húz el egy kicsivel a másik előtt.
2015. nov. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igazából itt attól függ, hogy melyik oprendszer tetszik jobban. Menj be egy boltba, tapogasd át mindkettőt és vedd meg amelyik jobban tetszik. Egyikkel sem fogsz rosszul járni.
2015. nov. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem aki 170-et képes kiadni egy iphone 6-ért, akkor már ne azon a 30-on spóroljon és vegye meg inkább az iphone 6S-t.


Szóval ha Iphone 6s vagy LG G4 a kérdés


Melyik a jobb?


- Ha a elkészült fotók minőségét nézzem az LG G4 a nyertes


Ár/érték arány 116. 000 vs. 200. 000


Tárhely 32GB+bővíthetőség vs. 16GB


Ha menőzni akarsz akkor egyértelmű, hogy az iphone 6s a király.


Stabilitás, gyorsaság az iphone még 3 évig is telefon marad, az LG is egy db - ig.


Ha iphone mellett döntöttél ne feledd, hogy nem bővíthető! Sokan megbánjám hogy nem a 64GB-s veszik az +30-al több szóval 116 v. 230 rugó



(jöhet a zöld kéz)

2015. nov. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

írd be a keresőbe, hogy: iphone 6 vs lg g4


ott részletes, pontos összehasonlítást kapsz..

2015. nov. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) sokat segitettetek
2015. nov. 22. 16:23
 6/7 bbeci998 válasza:
Rengeteg eltérés van a 2 OS között. Attól függ, neked melyik a kedvezőbb! Az Android jobban testre szabható, sokoldalú, míg az IOS stabilabb és eléggé támogatott! Sőt, az utóbbi nagyon oda figyel a biztonságra, igy nem tudsz csak úgy rá dobni zenéket filmeket meg mindent, nem bővíthető, nem kivehető az akku, Az LG ben ez mind meg van én személy szerint a G4-et választanám, sokkal több mindent tartalmaz mint az iPhone
2016. jan. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En LG G4et vettem banom is meg nem is :) tenyleg szep kepeket lo soot.. Jol birja az Akksi mellette szol a bovithetoseg stabilabb az oprendszer mint ket eve de kb ennyi:). Mindketto csucskeszulek de mig a G4nek az Android miatt vannak gyerek betegsegei addig az IPhonenak max annyi, hogy nem bovitheto es kisse zartabb:). Imadtam az IPhoneom es ezt a telefont is nagyon szeretem de szemely szerint en inkabb az IPhone-t ajanlom:). En a G4 melle mindenkepp beszerzek egy SE-t jovore :))
2016. jún. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!