Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy s4 sim olvasó hiba?

Galaxy s4 sim olvasó hiba?

Figyelt kérdés
nemrég cseréltem egy telefont egy s4 re egy pasival akit nem issmerek de jófejnek tünk meg minden nem látszott rajta hogy átverne elis mondta hogy sim olvasó hibás a készülék, elvittem west end be a superphone ba azt mondtak van alkatrész és hogy holnapra kész lesz, eltelt 2 hét semmi bementem azt mondták hogy ma hozták vissza hogy nem lehet megcsinálni mert alaplap hibás ...most akkor mit tegyek ? :/
2015. nov. 23. 20:36
 1/2 anonim válasza:
Átcsesztek, letiltották a telefont, mert nem fizette a számlát az eladó. Vagy lopott.
2015. nov. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
térerő az van ..meg szerintem azt mondták volna ha lopoott meg amikor 1*bevittem a fiuk azt nézték meg hogy az imei jó e és ezzel nm volt gond
2015. nov. 23. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!