Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek jó ez a telefon,...

Szerintetek jó ez a telefon, megéri?

Figyelt kérdés

Esetleg aki rendelt már innen drágább dolgot, írhatna tapasztalatot (vám, megbízhatóság). Valamint fekete vagy fehér színben néz ki jobban?


[link]


[link]


2015. nov. 24. 02:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Olvasd el a leirását. Minden benne van.
2015. nov. 24. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

elolvastam :) az akkumulátort kifogásolom egyedül

de én arra gondoltam, hogy mennyire megbíthatóak/jól összeszereltek ezek a nem annyira ismert márkák készülékei (most iphone 4-em van)

2015. nov. 24. 09:12
 3/9 anonim ***** válasza:
Én inkább vennék egy használt Xperiát, LG-t, Honort.
2015. nov. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
a másik kettőt megértem, de a honor (huawei) kb egy sznten van vele, azt is félnék kicsit megvenni, mint ezt.
2015. nov. 24. 17:24
 5/9 anonim válasza:

Na most nekem van valamennyi tapasztalatom ilyen téren, tavaly Júliusban vettem egy ilyen "kínai csodatelefont",

használtam, de mégis patiak állapotban, tehát szinte újan, rajta volt minden fólia meg minden.

Összességében nem rossz telefon volt, egyedül amivel gondom volt, az az, hogy az akkumulátora igen rossz volt, eleinte még oké volt, de amikor már a végét futotta, akkor teljes használat mellett, messenger, viber, zene hallgatás, legkisebb fényerőn, 1-1,5 óra volt amit ki bírt, a töltő része is sz*r volt nekem, állandóan kicsúszott belőle a töltő, nem mindig töltötte. Ezt elvitettem megcsinálni, laza 5k volt, utána jó lett. :D

Olyan durva 4-5 hónap után már akadt a telefon, laggolt, de tűrhető volt. :D

Aztán most szeptember környékén gondolt egyet, és ha megnyomta a kijelző szélét akkor elment a kép, aztán visszajött, végül leejtettem, és áme, nem tört be a kijelző, csak elfehéredett, és annyi, szerelő nem tudta megcsinálni, mert "nincs hozzá alkatrész", én mégis találtam hozzá neten.

Végül egy csavarhúzóval a kijelzőjében végezte, az is jol birta, 3x erős bele állításba tört be, akkor is csak a műanyag rajta, maga a kijelző nem. :D

Durván majd nem kibírt 1,5 évet, ha nem ejtem le, a mai napig jó lenne.

Nem rossz telefonok, ki kell próbálni, és tapasztalni. :D

2015. nov. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Használtan* :D
2015. nov. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, hasznos volt :D Igazából hosszútávra venném, szóval ez kicsit elbizonytalanított, az iPhone 4-et 4 éve vettem használtam, és csak annyi baj van vele, hogy nem futnak már rendesen rajta az alkalmazások, mert ugye az újabb verziókra tervezték őket. Az a baj még nem dolgozok, a szüleim vennék ezt a telefont, és ők sem tervezik h évente újat kapok.
2015. nov. 25. 14:02
 8/9 anonim válasza:
Hát, ha szerintem ha olyan telefont akarsz venni, ami tényleg sokat bír, 2-3 év, akkor valami ismertebb telefont vegyél, de amit linkeltél, árából gondolom, hogy annyira nem az a gagyibb fajta. :D Meg aztán ami nekem volt az az mellett amit linkeltél, elbújhat. :D Mert ami nekem volt az aztán tényleg, még a neve is.. :D
2015. nov. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Egyedül az akkuja aggaszt, nézegetek más telókat is kb. ilyen áron, de ami meg ebben jó, az azokban nem.. túl válogatós vagyok :D
2015. nov. 25. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!