Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy törölhetek ki egy apple...

Hogy törölhetek ki egy apple ID fiókot?

Figyelt kérdés
Csináltam már sok éve az ipodomhoz egy apple fiókot , aztán megadtam haveromnak, mert ő nem tudott sajátot regisztrálni, és használni szerette volna az app store-t, de elállította a nevet, és hozzáadott egy telefont amit elhagyott, így egy tiszta fiókot szeretnék, de ragaszkodok az e-mail címemhez, nem szeretnék másikra regisztrálni, de nem engedi arra, mert az már használatban van. Hogy tudom véglegesen kitörölni a fiókot, hogy aztán tudjak újat csinálni?

2015. nov. 25. 00:41
 1/2 anonim ***** válasza:
most nem találtam róla semmit, de úgy rémlik régebbről, hogy nem lehet megszűntetni. de ha lehetne is, azt a logikát követve, amit az átlagos e-mail szolgáltatók is követni szoktak, valószínű ugyanazzal az e-mail-el nem is engedné újból regisztrálni, de ez már csak tipp.
2015. nov. 25. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sehogy.

Esetleg ha valami ilyen email cím van

vezetek.keresztnev kukac gmail, akkor a PONTot törölve ugyanaz az email marad. A google ugyanis nem értelmezi a PONTot az email címeknél.

Én így csináltam újat

vezetekkeresztnev kukac gmail

az Apple ezt másik email címnek értelmezi.

Tehát ha gmailes és van benne pont, akkor azt elhagyva tudsz újat csinálni ugyanarra az email címre.

2015. nov. 25. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!