Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri a pénzét az LG G3 D855?

Megéri a pénzét az LG G3 D855?

Figyelt kérdés
100.000 forintért tudnám megvenni. Elbizonytalanodtam a megvétellel kapcsolatban. Drágállom nagyon az árát. Azt olvasni, hogy lemerül elég gyorsan. Esetleg akinek van, letudná írni, hogy miért jó vagy miért rossz ez a készülék?

2015. nov. 30. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem éri meg. Rengeteg készülék maga alá kapja ennek a készüléknek a teljesítményét.


A kijelzőre szoktak a felhasználók nagyon morogni, amit meg is értek.

Mivel a QHD felbontás ugye nagyon pörgeti a Snapdragon 801 Chipsetet (processzor, grafikus processzor, stb), ezért természetesen az akku is jobban merül.


Ráadásul még a kijelző fényerejére is szoktak elég sokan reagálni, hogy kevés.

2015. nov. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Már csak ezek okok miatt nem érdemes megvenni.


És azt még nem is említettem, hogy mivel a feleslegesen nagy felbontás (QHD) annyira megdolgoztatja a chipsetet, hogy néha-néha be is szaggat.

2015. nov. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ezek mellett mik a hátrányok?
2015. nov. 30. 18:26
 4/8 anonim válasza:
100%

Pár ”rémhír” kering róla, amiknek van is valmi alapjuk. Én is hallottam róluk, szinte mindenhol ua a pár dolgot említik meg, amit az elôttem írók már kimerítõen tárgyaltak.


Én csak annyit fûznék hozzá, hogy jópár hónapja van egy ilyen készülékem, -amit eleve használtan vettem- de eddig a fönt leírt dolgokat egyáltalán nem tapasztaltam. Napi intenzív hasznàlat mellett-ezen netezek, és játszok, igen tekintélyes ideig- is bírja az aksi 1,5-2 napig, de inkább a kettô a jellemzô. Eddig nekem még nem sikerült megakasztanom, habàr-mint mondtam-strapálva van rendesen. Nem fagyott le, dobott ki, mint a Samsungom. Nem egy csodakütyü, de úgy érzem erôsen el vannak túlozva ezek a vélemények.

Amúgy nekem tökéletesen megfelel, mindenbôl a legjobbat hozza.



Szerintem megéri, nehéz jobbat találni, de a te döntésed.

2015. nov. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 adamperlaki ***** válasza:
100%
Megéri ennyiért.
2015. nov. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

És most ez a 2 dolog miatt "szar" a telefon? Kicsit rosszabb a fényereje a telefonnak, és egy kicsivel jobban merül. Az üzemidő megoldhat egy másik akksival, amit csak kicserélsz, ha kell. A fényerő meg...


Köszönöm a válaszokat.

2015. nov. 30. 19:14
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

nálunk a lakásban két G3, és egy G2 van..

minden "úgy hallottam".. meg "azt beszélik"..egy nagy blöff..pont olyanok mondják, akinek nem futja ilyenre..

borotva éles kép, nem akad, atomerős akku, csak hátsó gombok, duplakoppos indítás, szerethető kivitel. még egyikkel sem vol probléma..


írhatnám, hogy vegyél más márkát, de felesleges, mert mindegyik kiváló ebben az árban, vagy felette..

azok a szerencsétlenek, akik leszólják, soha nem tudnak ilyen készüléket venni..legyen az alma, samsung, sony, nokia.

ugyanis mérnökök ezrei profitérdekelten tervezik, gyártják..

csak az LG G2-ből az indulás hetében hatmilliót adtak el..azóta túlvannak a hetven millión..a G3- nak mégjobb a statisztikája..

enyi hülye nem lehet.


akinek nincs pénze, annak nem éri meg.(ez sem) kapni óccóbbakat isz..

2015. dec. 1. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Nekem is G3 van..a kijelző fényerejével semmi gond nincs, ettől énis féltem de felesleges volt mert teljesen jó,mondhatni tökéletes! :)
2015. dec. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!