Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Karácsonyra szeretnék kérni...

Karácsonyra szeretnék kérni egy iphone 6-ost de gondolkodtam egy iphone 6s vagy 6s pluszban is és nem tudom melyiket válasszam? Lécci értelmes választ adjatok

Figyelt kérdés

#Apple iPhone #Mit kérjek karácsonyra iphone 6-ost #vagy iphone 6s-et
2015. nov. 30. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha megteheted akkor 6s.Az pedig hogy sima vagy plus az dönti el hogy mekkora a zsebed illetve a megfelelő kijelző méret ami neked megfelel,én mondjuk már nagynak tartom az 5,5-ös kijelzőt de ez szubjektív.
2015. nov. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem személy szerint bejött a Plus mérete, kiváltotta az ipad minit, férfi zsebben meg elmegy nőiben már kevésbé. Ami fontosabb lehet az a méret, érdemes egy 32-es vagy nagyobb tárhellyel rendelkező készüléket venni.
2015. dec. 1. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ő 128 gb-osat gondoltam
2015. dec. 14. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!