Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti ki szoktátok éjjelre...

Ti ki szoktátok éjjelre kapcsolni a mobilotokat?

Figyelt kérdés

A legtöbb ismerősöm elég furán néz, mikor mondom neki, hogy én minden éjjel kikapcsolom a telefonomat. Tizenéves korom óta van mobilom, eleinte én is éjjel - nappal elérhető voltam, de pár havernak szokássá vált, hogy éjjelente rejtett számról hívogattak szórakozásból. Ekkor szoktam rá, hogy minden nap lefekvés előtt kikapcsolom, ma már nem is tudnám másképp csinálni, annyira megszoktam. Azonkívül szerintem a telefonnak is jót tesz, ha "pihen" egy kicsit. Van külön ébresztőórám, szóval emiatt sem kell aggódnom. Én úgy vagyok vele, hogy legalább éjjel hagyjanak békén nyugodtan pihenni.


Másnak is van ilyen fura dilije, vagy csak én gondolkodok így?? (természetesen nem azokra gondolok, akiknek olyan a munkájuk, hogy állandóan elérhetőnek kell lenniük)


Nemet és kort is írjatok!!!



2015. dec. 1. 17:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kapcsolom ki a telefont, csak bekapcsolom rajta a do not disturb módot.
2015. dec. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

persze hogy kikapcsolom. gyakran hetvegen is ki van kapcsolva. A fontos emberek ugy is el tudnak erni, a tobbiek meg nem szamitanak.


40F

2015. dec. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon ritkán, legfeljebb hétvégenként, mivel hétköznap az ébreszt minden reggel.


16/f

2015. dec. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nagyon ritkán hív bárki is, nem vagyok fontos ember, de ennek ellenére se kapcsolom ki soha. Még ha másnap nincs is semmi dolgom, akármeddig aludhatnék, akkor is mindig beállítom az ébresztőt, hogy xy óra percnél ne aludjak tovább, ez meg nálam megszokás! :D És sokszor bizonytalan vagyok, hogy az akksi ki-e bírja reggelig, ezért inkább szinte minden éjjelre töltőre rakom, de ugyanúgy bekapcsolt állapotban, bár nem tudom, de szerintem nem tesz jót az akksinak, hiába van naponta csak ez az egyszeri töltés. :/


28/F

2015. dec. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam a régi telefonommal, de az újat nem lehet kikapcsolva tölteni(ha töltőre dugom bekapcsol). Így csak repülő módba teszem
2015. dec. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sok értelme amúgy sincs. Repülőben máris nem érnek el és egy éjjel alatt alig merül (kivéve ha valami halott aksis ipari hulladék) Ráadásul küszködjön a halál a ki-bekapcsolgatással. Szóval csak magadnak adsz felesleges munkát, érdemi haszon nélkül.
2015. dec. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A repülő mód a legoptimálisabb, alig fogyaszt az aksi, ébresztés ugyanúgy működik...
2015. dec. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

este repülő üzemmód reggelig..közben töltőn lóg.

ha valaki nagyon akar valamit, ír egy sms-t és reggel a repülő visszaállítás után megkapom...addig hagyjanak békén..

(ha a család minden tagja itthon van)

2015. dec. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
46%
A 4-esnek: Kikapcsolva a telefon ugyanúgy ébreszt! Tölteni ugyanakkor kell, ha ki, akár ha be van kapcsolva, mindegy. Nem szoktak engem éjjel zaklatni, csak ha valaki félretárcsáz. Ettől függetlenül ki szoktam kapcsolni, mert ha hozzátartozómnak sürgős, ott a vezetékes telefonunk is.
2015. dec. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

@Utolsó


Már nagyon kevés mobilban van ilyen funkció

2015. dec. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!