Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont érdemes...

Milyen telefont érdemes venni? Légyszi mondjatok jó telefonokat, lehetőleg ne horror áron.

Figyelt kérdés

2015. dec. 1. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne horror áron - ez szubjektív, attól függ, kinek mennyi a sok! Mégis mennyit költenél rá?
2015. dec. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy az android rendszer jó. Itt számtalan típus van. Én a Samsungot favorizálom, mert már régóta ilyen van. 20000 Ft alatt már lehet kapni, jókat.
2015. dec. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lehetőleg 200ezer alatt legyen. Huaweiről és a samsungról tudnátok véleményt mondani?
2015. dec. 3. 22:01
 4/4 anonim ***** válasza:

A Huawei nagyon jó márka, a Samsungról megoszlik a vélemény. Nekem Huawei P7 van, ez nagyon jó telefon, de azért a P8 még sokkal jobb, az már egy szinttel magasabb kategória. Ezen kívül még LG G4 nagyon szuper, illetve a Samsung felsőkategóriában már nem egyszerűen jó, hanem szinte a legjobb telefonokat csinálja (talán, legalábbis papírforma szerint), például Galaxy S6, Note Edge, de szerintem a Note 5 a legszuperebb telefon, leszámítva a kameráját, az ugyanis a Sony Xperia Z5-nek a legjobb.

Na meg ugye ott vannak még az iPhone-ok ugye, a kijelzőjét és az akksiját leszámítva a 6s a legjobb ennyiért, de ezeket direkt nem szoktam ajánlani egyrészt az iOS zárt rendszere miatt, másrészt hogy nem érik meg, hiszen itt legnagyobb részben inkább a márkanevet kell megfizetni, de maga a telefon közel sem tud annyit, ilyen szempontból inkább csak középkategóriás!

Amúgy ahhoz képest, hogy "ne horror áron", elég magasra tetted a mércét, ebből majdnem a létező legjobb telefonok is kitellenek! :D

2015. dec. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!