Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon lenne jó?

Melyik telefon lenne jó?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Telefont szeretnék venni karácsonykor.

Tanácsot kérnék melyiket vegyem.

A fontos hogy legyen aránylag kompakt max 4.7-4.8 colos,max 50ezerért,főleg email nézésre,skype illetve hasonló alkalmazások futtatásához meg persze telefonáláshoz kéne.Jólenne ha nem akadna meg hasonlók.Elsősorban samsung kéne de ha abbol nincs ilyen akkor más.És lehetőleg megtalálható legyen a t-mobilnálde ha van ötlet mindenkép ird le kérlek.

Sürgös lenne mert közeleg a karácsony és vele az akciok.

Elörre is köszönöm szépen!


2015. dec. 1. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Ha megbízhatót akarsz, akkor windows mobil jobb. Lumia 640-es talán.
2015. dec. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Támogatom a Lumiát
2015. dec. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendben megnézem,köszi nektek,samsungbol nemtudtok ajánlani?
2015. dec. 2. 00:03
 4/6 anonim ***** válasza:
De igen, én pont Samsungot ajánlok! Bár a szolgáltatós árakhoz nem értek, csak a kártyafüggetlenekhez, de ha a tarifacsomag miatt kell, nem baj, azt akár csak sim kártya vásárlásához is adnak! Nem csak Samsungból, de szerintem összességében a legjobb Androidos 50 ezer alatt a Galaxy S3 Neo, ÚjMobilok vagy Mobilbirodalom - ezekből ajánlom, a legnormálisabb webáruházak, ahol 50 alatt megkapod.
2015. dec. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy sony-k ból az e4 et ajánlom 40 ezer ft olcsó de erős gép éppen ilyet tesztelek és eddig megálja a helyét pedig már 3 hónapja nyüstölöm
2015. dec. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a segítséget ezeket nézegetem és döntök majd.
2015. dec. 2. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!