Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire éri meg a DOOGEE F5?

Mennyire éri meg a DOOGEE F5?

Figyelt kérdés
Venni szeretnék egy DOOGEE F5-ös telefont, sok pozitívat olvastam róla, de nektek vagy ismerőseiteknek mi a véleménye erről? Tudom, hogy kínai, de most ennyi telik max. telefonra.

2015. dec. 1. 22:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én is ilyet akarok venni. Szerintem nagyon megéri ennyi pénzért szinte ingyen van

Ha sony vagy samsung lenne ráirva ilyen tudással tuti lenne vagy 170000

2015. dec. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
kérdező ha sikerül megvenned a telót majd leirnád ,hogy milyen?
2015. dec. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen persze, szívesen megírom! :)
2015. dec. 3. 05:28
 4/12 Joskó85 válasza:

sziasztok!


én vettem egy ilyen telefont. vegyes érzelmeket tápláltam vásárlás előtt az iránt, hogy kínai márka. de ha belegondolunk az összes többi nem kínai márka legtöbbje kínai szerelősoron épül.

nem vagyok nagy telefonszakértő, nem volt túl sok 'szuper'telefonom. arra is kíváncsi leszek, hogy ez a telefon meddig bírja.

2015. dec. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 FrontFight válasza:
Kedves kerdező. Jelenlegi alapotban is a kezemben tartom ezt a keszuleket. Velemenyem szrrint tökéletesen megfelelo ez a telefon. Csak jot tudok ra mondani . Gyonyoru kijelző, szuper gyors reagalas mindenre , a jatekokat akadas nelkul kivalo minosegben futatja. A 3gb ramnak es a 8magos proceszornak koszonhetoen villamgyors. Nemvis beszelve a kamerajarol. Gyonyöru kepeket csinal az elollapi es a hatlapi is mind ezek mellet nagyon hasznos az is hogy elolapon is elhelyeztek egy vakut. Egyenlore enyit irok ropa a sok egyeb jo dolga mellet, de ha barmi kerdesed van a keszulekkel kapcsolatban akkor kerdezz batran es valaszolok. Üdv Front (doogee f5 tulajdonos) :)
2015. dec. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én is a kezembe tartom már lassan 2 napja és én is teljes mértékben meg vagyok vele elégedve! :)
2015. dec. 13. 12:39
 7/12 anonim ***** válasza:
Kaphatok beszámolókat?
2015. dec. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Joskó85 válasza:

nekem sincs idáig kifogásom a telefonra. bár játék közben érzékelhető melegedés tapasztalható. erre egy ismerősöm annyit mondott, hogy azért egy 8 magos processzornál nem biztos, hogy ez meglepő.

viszont az egyáltalán nem tetszik, hogy a telefonból nem lehet kivenni az akkumlátort...

2015. dec. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ilyet akarok most venni. Akiknek azóta megvan, megkérdezhetem, hosszú távon hogy bírja?
2016. okt. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 CrafterDave válasza:
Nekem már lassan 2 éve megvan,nincsenek a legjobb tapasztalataim... :(
2018. jan. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!