Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha majd kijön az új eredeti...

Ha majd kijön az új eredeti Windows 10 a microsoft lumia telefonokra akkor le lehet majd tölteni rá androidos alkalmazásokat is? Pl: Snapchat

Figyelt kérdés
2015. dec. 2. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez egy érdekes téma..

Én valami olyasmit olvastam erről, hogy a 10 megjelenésével a forrás fájlokat majd a programozók könnyebben áttudják írni a win platformra...

Hogy ebből mi igaz, és mi nem, azt nem tudom.


Szvsz: úgy gondolom, ha esetleg ez megvalósul, akkor a win mobil elég sokat fog előrelépni, ellenező esetben viszont, már-már nevetséges az, amik vannak ÉS amik nincsenek win mobilra..

2015. dec. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Project Astoria, Project Islandwood, olvassatok utánuk.
2015. dec. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A Project Astoria-t visszavonták, így nem lesznek androidos alkalmazások win 10-re, viszont a Project Islandwood-al jönnek az IOS-es alkalmazások.
2015. dec. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!