Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IOS vs. Windows Phone vs....

Patrice kérdése:

IOS vs. Windows Phone vs. Android?

Figyelt kérdés
Néhány érv, ellenérv érdekelne felhasználóktól, akár olyantól, akinek már mindhárommal volt tapasztalata.

2015. dec. 3. 09:57
 1/10 anonim ***** válasza:
ez hitvita, es totalisan ertelmetlen. Vedd azt amelyik neked tetszik.
2015. dec. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Szia!

Ameddig nem tudod meg hogy melyik milyen, addig lehet szidni ezt vagy azt! Nekem is mindenki szidja az iphone-t, de csak azért mert nem volt még iphone a kezében..


Nekem mindig Androidom volt, és utáltam h lefagy, és állandóan vinnem kellett a szervízbe... Aztán nagynehezen teljesult az almom, és megvettem az almás telefonomat. Már 1,5 éves, és azóta egyszer sem fagyott be, nem kellett vissza vinnem h csinálják meg mert hibás, vagy rossz.

Én rájöttem h igenis nem csak a márka van megfizetve hanem a minőség is. Nem bántam meg h megvettem, és ezután is csak Apple terméket fogok venni.!!


De ez az én szubjektív véleményem. Van akinek nem vállik be az IOS rendszer

2015. dec. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem fél évig volt ifon, de visszatértem androidra, nem jött be. Igaz, hogy nem fagy meg vagánykodni lehet vele, de kb. ennyit tud. Nagyon nem szereti ha tesztre akarod szabni, nincs launcher csere, sznek, betűméret, betűtípus, böngésző-csere, semmi olyasmi, amivel kicsit is a személyiségedhez igazíthatnád mélyebb szinten. Háttérkép, persze... Az Apple birkaságra nevel, ne akarj gondolkodni, az a jó amit ők adnak. Ha ez nem zavar, akkor iphone.


Mivel a wp-re még mindig alig fejleszt valaki, marad a droid. Van amivel több gond van, de nem vészesek, sokat túllihegnek. Csak ne dőlj be az akciós gagyiknak, 1G ram alatt és 2 magos proci alatt ne vegyél droidos telefont, mert szar lesz és azt hiszed a rendszer a rossz, pedig csak a fillérbaszó gyártók hibája, akik mindent kispórolnak, hogy 15 meg 20 ezerért adhassák.

2015. dec. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#1 Jogos, de mégis csak ilyenekből tud "épülni" az ember. ;)


#2 Köszi a választ! :)

2015. dec. 3. 10:51
 5/10 A kérdező kommentje:
#3 Igen, tök jó, hogy leírjátok a véleményeteket.
2015. dec. 3. 10:52
 6/10 anonim ***** válasza:

na hogy akkor WP is legyen. Lassan 2 eve nyuzunk egy 925os Lumiat, teljesen jol mukodik, nem fagy, nem lassul. Jol hasznalhato, logikus rendszer. Marhara nem akarjuk testre szabni mert minek, jo ahogy van. Ezt a "nem fejleszt ra senki" dumat soha nem ertettem, minden van ra ami nekunk kell. Nyilvan ha az ember bele van buzulva a telefonnyomkodasba, akkor maskepp latja a vilagot, de egy atlagembernek, atlag igenyekkel tokeletesen megfelel, sot.

Szamomra sokkal logikusabb es egyszerubb mint a masik ketto.

2015. dec. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hú, rendkívül sokáig lehetne ragozni, és ahogy az első is írta, tényleg vannak az elvakult követők mindegyik oldalon, akik első benyomás alapján már véleményt alkotnak, és azt aztán soha nem változtatják meg.


Akkor dióhéjban:


iOS.

Mivel kevés telefonra kell fejleszteni, ezért mindegyiken atom stabil, nincs megröccenés, lefagyás, vagy app crash.

A kezelőfelülete rendkívül felhasználóbarát, így kb. bármely korosztály hamar megtanulja kezelni.

Viszont ez az előny hátrány is, mivel ennek az egyszerű kezelhetőségnek az okából nem lehet annyira testreszabni, mint pl. az Androidot.


Az Appstore teli van kiváló tartalommal, sokkal jobban kiszűrik a szemetet, mint a Playben.


Ami szerintem az egyik legnagyobb hátránya, hogy iTunes kell a szinkronizáláshoz, nem lehet simán külső adattárhelyként kezelni.


Android.

Nyílt, szabadon felhasználható operációs rendszer, ezért fű-fa ezt teszi a telefonjára.

10 ezertől egészen 300 ezres telefonokig megtalálható mindenen.


Leginkább egy PC-hez tudnám hasonlítani. Rengeteg PC variáció van, de szoftverből csak egy, így nem biztos, hogy mindegyiken elfut.


A közép-felső kategóriában szerencsére ezek is száguldanak, néha talán befuthat egy app crash, vagy megröccenés, de nem jellemző. Teljesen testreszabható, azt csinálsz vele kb. amit akarsz.


A Play áruház szintén teli van tartalommal, viszont a felhasználónak kell mazsolázgatnia a minőségi és szemét tartalom között, mivel kb. bármi bekerülhet.


Windows Phone.

Gyors, jól optimizált még alsó kategóriában is, sajnos nem nagyon testreszabható, viszont nem annyira kötött, mint az iOS, pl. szinkronizáció szempontjából.


Sajnos erre van a legkevesebb letölthető tartalom az áruházában jelenleg. Ez az egyik legnagyobb gond, ami miatt én nem vennék. Viszont nemsokára jön a W10, ami könnyebb fejleszthetőséget ígér rá, így remélhetőleg ez a probléma hamarosan megszűnik.

2015. dec. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Sajnos erre van a legkevesebb letölthető tartalom az áruházában jelenleg."


na igen, nem tizmillio alkalmazas van hanem csak 5 millio. (most mondtam ket szamot).


Totalisan irrelevans.

2015. dec. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Röviden:

Android: Sok alkalmazás, nagy hardverigény, néha instabil

WP: Kevés alkalmazás, stabil, gyors rendszer

iPhone: Gyors, drága


Tehát ha egy stabil rendszer kell akkor lumiák, ha sok alkalmazás, akkor android, ha sok pénzed van akkor iphone

2015. dec. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igazából veszel egy androidos telefont, be mész fejlesztői beállításokba rá mész háttér folyamatok korlátozása és nem is fut az a sok kaki, ami nem kell meg töröld, a telefont csúcs kategóriában kell venni, meg nézni a fizetős alkalmazásokat azok jók, le szedsz egy torrentet fel mész egy oldalra és ingyen le szeded a fizetős appot, telefon se fog akadni a korlátozás miatt ennyi :D

Android forever

2015. dec. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!