Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei telefonokkal kapcsolatb...

Huawei telefonokkal kapcsolatban kinek, mi a véleménye? Esetleg mate7, g8 személyes tapasztalatok? Nincsenek túl árazva? Arányos az áruk a tudásukat tekintve?

Figyelt kérdés
Gondoltam meglepem magam karácsonyra egy új telóval,jó nagyot akarok,és szép minőségit. kinézetre nagyon megfogtak a Huawei készülékei. Esetleg ha tudtok hasonló minőségű,méretű,ujjlenyomat olvasóval felszerelt okostelót,120k plafonig, ne tartsátok magatokba! ;) Köszi, Szép estét mindenkinek!
2015. dec. 3. 23:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem sony volt mindíg és nem nagyon bíztam az ilyen telefonokban. Kb fél éve vettem 1 mate 7-et és nagyon megszerettem, nagyon jó telefon stabil rendszerrel. Ujjlenyomat nagyon gyors külseje tényleg gyönyörű és mérete ellenére kényelmesen használható. Ha esetleg lecserélném akkor is honor 7.
2015. dec. 4. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!