Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok, melyik okostele...

Mit gondoltok, melyik okostelefon éri meg jobban?

Figyelt kérdés
Két kütyü, egész pontosan az LG G Flex 2, valamint a Microsoft Lumia 640 XL LTE a két jelölt. Tudom, a két kütyü nagyon nem egy kategória, de mégis ők kerültek össze nálam a döntőbe,mert a Lumia nagyon vonzó a baráti ára miatt, valamint a Windows miatt, az LG pedig a hátlapi gombok miatt,illetve a hajlított kijelző miatt tetszik nagyon. (LG G2 Minim van, és nagyon szeretem a hátlapi gombokat, ha androidot választok, akkor csak ilyesmi LG jöhet szóba.) A Microsoftot pedig az öcsém ajánlotta, neki 535-je van, és azt mondja, nagyon megbízható. Mit gondoltok?

2015. dec. 4. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Mikor telót vettem én is flex2-t akartam DE akkor még nagyon szaggatott mert optimalizálatlan volt a rendszer és voltak minden féle bajai,és melegedett is. Nézz utána hogy ezeket kijavították e. Ha igen akkor én azt választanám.
2015. dec. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem inkább a 640 jön be a windows 10 mobile- ra lefrissítve. Egyébként szép az LG, csak az android miatt nekem nem kellene.
2015. dec. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az LG hibáit kijavították elvileg már, nem szaggat annyira.
2015. dec. 5. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!