Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki segítene hogy tudok e...

Valaki segítene hogy tudok e így telefont venni és ha igen hol és hogyan? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Telefont akarok venni de egybe ki akarom fizetni az egészet.....semmi előfizetés meg semmi.......szeretném megtartani a régi sim kártyám......jah és nem használtat akarok venni.....

2015. dec. 4. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Kártyafüggetlen telefonokat kaphatsz több helyen is, írd be a keresőbe és válogass :-)

Ha jól sejtem, ez esetben megtarthatod a régi SIM kártyádat is, de ebben nem vagyok 100 %-ig biztos.

2015. dec. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha képes vagy megfogalmazni műszakilag mit akarsz, megjegyzem, elég sok ember képtelen túljutni az ájfon, apple szinten, akkor elég sok valóban normális és szuper jó kínai teló közül választhatsz.

Direkt írom, hogy kínai, mert a hüjemagyarok jó részét ez eltántorítja. De pl ha szétnézel ilyen téren az aliexpressen, soha többé nem veszel gagyi magyar szolgáltatótól vagy plazas szemét kereskedőtől telefont.

Fele annyiért fogsz a netről kétszer akkora tudásút kapni.

2015. dec. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
menj be az auchanba vagy a tescoba, rakj a kosárba egy telot es annyi. van kártyafuggetlen, de olcsobb ha olyan szolgáltatoet veszed, amilyen a sim kártyád. belerakod a régi simt es felefonálhatsz is
2015. dec. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Írd le mennyi pénzed van telefonra.
2015. dec. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is "hüjemagyar" vagyok bár én megtanultam írni. A lényeg hogy nekem huawei van (mate 7) és bátran ajánlom a márkát faxa telefonjai vannak honor7, p8, mate 7 vagy olcsóbban p8 lite esetleg p7.
2015. dec. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ja és mobilkereskedés.hu-t ajánlom, adnak gyári garanciát.

De úgy tudom hogy a vip-phone is megbízható bár azt nem ismerem.

2015. dec. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 amcsih ***** válasza:
mobilbirodalom.hu legjobb.
2015. dec. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!