Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van még normális telefon?

Van még normális telefon?

Figyelt kérdés
A tököm tele van a mobil telefonokkal. mindegyik rohadt drága és hamar tönkremegy. vagy ha működik is, akkor aksi hibás, vagy lassú mint a dög! na ebből elegem van. volt egy samsungom régen az bírta a legtovább(3 év) akkor utanna volt egy hauwei az 1 évig bírta, most is samsungom van(60ezer forintos) kb fél éves, és már kezd kimenni. nem használom feltűnően sokat, már lassul, pedig a memóriájában sincs sok minden. van még normális telefon és csak én nem akadtam rá, vagy nincs. nektek milyen van? meg vagytok elégedve vele?

2015. dec. 6. 07:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egy Lumia 930-at használok, augusztusban 1 éve, a gyári Wp 8.1-ről frissítve Win 10-re és a zsebkarcok kivételével olyan, mint az új (ugyan olyan gyors, akadásmentes, nem érzékeltem, hogy kisebb lenne az üzemidő).Neked nagyon tudom ajánlani még a Lumia 640-et, ez is jó lesz pár évig, akadásmentes, gyors stb.
2015. dec. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Egy iPhone 6S-el nem járnál rosszul.
2015. dec. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Ezért nem szabad Samsung-ot venni, mert az alapból fél év után lelassul. Rendszerfrissítésről ne is álmodj azokba.

Az iPhone az meg az, hogy kiadsz 200ezret egy 4,7 inches kijelzőért és egy középkategóriás belsőért. Itt a nevet fizeted meg.

Én most már csak KINAI telefonokat veszek. Gondolok itt OnePlus, Xiaomi, Meizu ezeket a telefonok sajnos nem kapod meg minden T-mobil üzletbe, de ezeket megéri megvenni. Ezek 40-70 ezer forintig vannak megcsinálva és évekig lehet őket használni.

Azokból amit itthon is lehet rendesen kapni a Nexus-ok, az LG G3/4 és a Sony Z sorozat használható.

Gondolom Huawei-t már nem veszel pedig a P8 most abból is jól sikerült :)

2015. dec. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Nexus
2015. dec. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ha van rá pénzed tudom ajánlani a Lumia 950/950 XL-t is.
2015. dec. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm. én kicsit félek a microsoft telóktól, mennyiből más mint egy androidos?
2015. dec. 7. 18:13
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Annyi, hogy más benne az operációs rendszer. Ott nem tudsz letölteni egy új launchert ha nem tetszik a gyári.

Viszont sokkal stabilabb és gyorsabb.

Program is már kb ugyan annyi van rá.


Mondja ezt egy androidos telefonnal rendelkező ember.

2015. dec. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ez az utolsó tetszik! :) köszi a valaszt
2015. dec. 19. 06:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!