Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés

Főbb elvárásaim:

-kb 5"-es kijelző

-jó kamera

-legalább 2GB RAM

-szép, jó minőségű (fém)

-LTE (lehetőleg B20 800MHz is)

-az alapvető dolgok simán, akadásmentesen fussanak (menü, netezés, stb..)


Használt, legalább fél év garis, gyári függetlent vennék. Árban az elsődleges cél 60k lenne. De mivel annyiért elég nehéz lesz találni, ezért lehet több is, de mindenképp 100k alatt legyen, és lehetőleg a 60k-hoz közelebb.


2015. dec. 6. 17:50
1 2
 1/13 anonim válasza:
77%
Lg g2 ;)
2015. dec. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Az sajnos nem jó, de azért köszi.


Valakinek van még ötlete?:)

2015. dec. 6. 18:40
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
doogee x5 pro?
2015. dec. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
38%
Acer liguid z520
2015. dec. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Én értékelem hogy segítetek, de... El is olvassátok hogy milyen telefont keresek, vagy csak beírtok egy random típust ami épp eszetekbe jut?


Ez az Acer kiakasztott, abszólut semmi köze nincs az elvárásaimhoz. :D FWVGA felbontás 5"-en 2015-ben? Viccnek is rossz. Bár az igaz, hogy minimum felbontást nem írtam, de csak azért nem, mert sztem a megadott árkategóriában alap hogy legalább egy HD IPS kijelző van benne. Itthon 1GB RAM-mal árulják, itt is elvérzik. LTE sincs. Kamera, anyagminőség, akadásmentes futás szintén kérdéses, de ezeknek már nincs értelme utánanézni, úgyse veszek ilyet.


Doogee X5 Pro: a kamera pocsék, és nem fém.


Az LG G2 még akár jó is lehetne, ha egy évvel korábban kérdeztem volna, két éves telefont nem akarok már venni. Meg ugye műanyag ez is. Ragaszkodom a fémhez. Ha nem fém, akkor max bőr lehet még.



Na ha ezek után esetleg van még kedve valakinek tanácsot adni..:) Rávettem magam hogy rászánjam azt a 80-100k-t, úgyhogy nyugodtan jöhetnek ilyen árú telefonok is, de annál már tényleg ne legyen drágább.

2015. dec. 9. 22:54
 6/13 anonim ***** válasza:

Huawei P8 Lite


Igaz , nem fém

2015. dec. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Akkor honor6
2015. dec. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
52%
Tul nagyok az elvarasaid,a penzed meg keves amit raszansz.a stilusod meg 「bossy」。
2015. dec. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az LTE-t részletesebben nem ismerem, így ez a B20 lövésem sincs hogy mi! :D

Egyébként ha egy telefon burkolata nem fém, az nem feltétlenül jelenti azt, hogy rossz minőségű lenne. Elvárásaidnak megfelelően szerintem nagyon szuper telefonok a Sony Xperia Z1, a HTC One E9, az LG G3, és a Samsung Galaxy S4

Mindezek mellett hardveresen kissé gyengébb ugyan, de így is szuper, és megfelel az elvárásaidnak, ráadásul fém burkolatú a Samsung Galaxy A5, viszont szerintem nem annyira éri meg az árát!

2016. jan. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ULEFONE POWER-t vegyél.
2016. jan. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!