Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ismeri valaki ez a típust...

Ash78 kérdése:

Ismeri valaki ez a típust mobiltelefonba Bjorn Rugged?

Figyelt kérdés
Az egyik multi árúja,jó áron. Valaki ismeri,használt már ilyent?Mit lehet róla tudni?A Google-n nem találtam semmit róla.

2015. dec. 6. 18:47
 1/7 zolooka válasza:
Ja,árulja, csak éppen kapni nem lehet. A műszaki pultos még nem is látott ilyet, eddig 3x néztem meg , de nincs kint, akkor meg minek hülyítik az embert...
2015. dec. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen ,és így jártam,csak képen láttam még.
2015. dec. 10. 01:20
 3/7 zolooka válasza:
Nos, a mai napon megismerkedtem ezzel a kütyüvel.2 éve karácsonyra vettem a feleségemnek egy telenor 2020 minimobilt. Ez pont olyan apró csak éppen masszív gumihatású házban van csavarokkal kell felfogatni a hátlapot de nem tereptelefon! Csak olyan mintha az lenne.A tudása sem tér el sokban.másik minimobilétól, ez egy kicsivel jobb. A kijelző nagyjából 128x128 pixel lehet 1,44"-es. Kamera VGA, bluetooth van, rezgő van. Magyar nyelvű menúje is van , a gombok elég hangosan kattognak. Nekem a mérete és formája tetszik, ez egy újabb minimobil nekem tetszik. A csengés torzít, de ennyi pénzért nem rossz telefon. Ja és az akksi 500 mAh-s pár napot kibír talán ,de többet aligha.Ha még több infót szeretnétek, kérfezzetek bátran...
2015. dec. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy szánt az idejéből a kérdésem megválaszolására.A fő kérdéseimre vàlaszolt.Nem ütés álló,van benne magyar nyelv.Még csak annyit melyik városba sikerült hozzájutni?Én 3 nagyvárosba összesen 4 boltba kerestem,de nem volt sehol készleten.Üdv!
2015. dec. 21. 10:40
 5/7 zolooka válasza:
Üdv! Veszprém hipermarketben, több darab is volt belőle, de csak zöld színben , de nem csúnya szerintem.
2015. dec. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 zolooka válasza:
Tapasztalatok pár nap használat után, aztán majd mindenki eldönti,akar-e ilyet:Tehát minimobil mindössze 92mm hosszű. Kijelző:1,44" 128x128 pixel nem 240x320 ahogy az újságban írják. Kamera papíron 0,3 megapixel ,gyakorlatban csak 320x240-es fotókat tud nyomni maximum.A hátlapon mindenféle parasztvakító felratok vannak pl. IP67 . Se nem útésálló, se nem vízálló, egyiket sem próbáltam ki, de tutira nem az. A lényeg :akku územidő 2,5 nap napi 20 perc telefonálás mellett. Az akksija akkora, mint az asszony minimobiljának a fele,tehát tuti nem 500 mAh-s hanem a töredéke lehet.Súlya gyakorlatilag nincsen, a gyári csengések katasztrofálisak,érdemes mp3-at beállítani. Nekem még így is tetszik, akinek van mersze vegye meg...
2015. dec. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tájékoztatást.
2015. dec. 27. 06:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!