Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone tulajdonosoktol kernek...

Iphone tulajdonosoktol kernek segitseget! Valaki nem tudna olyan programot amivel zenet tudok hallgatni es videokat nezni (mint egy youtube) ami mukodik internet nelkul is?

Figyelt kérdés
most vettem egy 6St, es mar majdnem az osszes zene letolto programot megneztem de egyik sem jo. Olyat keresek ami lejatsza nekem a youtube videokat ugye internet nelkul, es a "historyba" barmikor megnezhetem, ugye miutan betoltott a video, az elozomon volt ilyen pl a Mytube; iMusic de most akarhogy irom be nem talalok ilyen programot. Valaki nem tud ilyen programot? Nagyon megkoszonnem,2 napja csak ezt keresgetem 😃

2015. dec. 10. 17:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Én nem nagyon tudok ilyesmiről, cydia-n esetleg (de sosem jailbreak-eltem).


Vagy szinkronizálj iTunes-ból, vagy fizess elő valami zenei stream szolgáltatásra, hogy offline is hallgathasd a zenéket (Spotify, Apple Music stb.). Nem egy ház ára.

2015. dec. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!