Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jelentkezhetnek utólagos...

Szabadkap kérdése:

Jelentkezhetnek utólagos gondok ha vízbe esett a telefonom?

Figyelt kérdés

Ma reggel beleesett a wc-be az képlékenyítős telefonom. Azonnal kitörölgettem, szétszedtem. Egyszer megpróbáltam bekapcsolni, de azután rizs közé tettem és 7 órán át hagytam száradni.

Most tökéletesen megy, csak attól félek, hogy utólag jönnek majd a gondok. Van erre lehetőség? Vagy valahogy megakadályozhatom-e még?


2015. dec. 10. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tartom kizártnak...nem csak a víz, hanem az ütés miatt is...nem baj legközelebb ne vidd retyóra.
2015. dec. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A víz miatt elkezdenek oxidálni a fémalkatrészek, ami jelentősen lerövidíti a telefonod várható élettartamát. Ha tárolsz rajta fontos adatot, elérhetőségeket, sms-eket, képeket, stb., akkor ezeket mentsd le másik eszközre, amíg működik a készülék. Ha drága volt, akkor szervizbe is elvinném.
2015. dec. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Esetleg lila foltok jöhetnek ki rajta.Mint nekem 1 órán belül.
2016. jan. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, lassan egy hónapja és szerencsére nincsenek gondok még vele
2016. jan. 4. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!