Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone IOS szoftver frissítés...

Iphone IOS szoftver frissítés felugró értesítést hogy kell kikapcsolni?

Figyelt kérdés

Nem akarom frissíteni de mindig rákérdez. Csak az a válasz lehetőség van hogy frissítem vagy később kérdezzen rá.

Nem app-okról van szó, hanem az op. rendszerről!



2015. dec. 10. 23:10
 1/2 anonim válasza:
Nem tudok róla hogy ki lehetne kapcsolni mivel az azt az OP rendszer küldi, nem egy alkalmazás. Szerintem frissítsd, nem jön ki olyan gyakran frissítés hogy irritáló lenne.
2015. dec. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kutyus70 ***** válasza:

Előttem szóló anonim "válaszadónak":


Mindent csináltál, csak éppen a kérdést nem válaszoltad meg ember. Megfigyeléseim és észrevételeim szerint a magad fajta nem is azért ír ide, mert segíteni akar, hanem mert unatkozik...... Amúgy meg a kérdés nem mai, már lassan 6 éves, de még mindig nagyon aktuális. És nem azért irritáló ez a fa**ság mert "túl gyakran jönne ki frissítés" hanem azért, mert pl én lehet, hogy valamilyen októl fogva szimplán nem akarok frissíteni. (1000 oka lehet amúgy) És ez esetben igenis irritáló amikor szinte erőszakosan napi 3X feldobja, hogy "frissíteni akarok, vagy emlékeztessen később?" Esélyt sem ad arra, hogy azt válasszam: NEM AKAROK FRISSÍTENI ÉS HAGYJON MÁR BÉKÉN! Így találtam meg én is ezt a kérdezőt, mert gőzerővel keresem a megoldást arra, hogy hogyan lehet ezt kikapcsolni. Persze tudok megoldást, de az nem jó mert azzal más fontos értesítéseket is kilőnénk, én is csak ezt az iOS frissítési értesítést szeretném kikapcsolni. Rohadjon meg az Apple és persze az összes többi is, akik minden áron rád akarják erőszakolni a fa**ságukat!


De ahogyan elnézem 2015 óta még nincs erre megoldás. Illetve van: JAILBREAK! És ha már itt tartunk akkor megmondom, hogy azért nem frissítek iOS-t mert várom a Jailbreaket a mostani verzióra. De ha most frissítek, tuti, hogy pár hét múlva, vagy max. 1-2 hónapon belül jön a jailbreak a mostani verziómra, és az újabbat már azzal nem tudom Jeilbreakelni.... azaz megint lecsúszok róla. Mindig így szoktam lecsúszni pár éve. De most akkor sem frissítem meg ezt a rohadt iOS-t, ha napi 20X ki fogja dobi a hülye értesítését...

2021. aug. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!