Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Sp gyári recovery?

Sony Xperia Sp gyári recovery?

Figyelt kérdés

Nos,lenne pár kerddesem.

1.van e a telefonon (C5303 fuggetlen,LTE) gyári recovery?

ha igen hogyan hivjam elő.

írtak hogy a bootloaderrel figyelni kell,miért? van az SD kartyamon Rom.Telepíteniszeretnem de nincs gépem amivel rootolhatnam,csak towelrootal csináltam. ezelőtti telefonjaimon nem volt bootloader. tehát tudnátok valami olyasmi appot ami rak rá recoveryt? a bootloaderes dolgokat is el magyarazzna nekem valaki? nagyon sürgős. köszönöm.



2015. dec. 12. 23:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha csak a ROMot akarod ráflashelni, akkor elég ha ráteszel egy TWRP-t (asszem ez a neve) vagy CWM-met. Ugye ezek recoveryk. A bootloaderrel csak akkor kell vigyázni, ha nyitható. Ha kinyitod ugrik a gari, de ez alap. Nem olvastam utána, de ne reménykedj, hogy vissza lehet zárni a bootloadert ha kinyitod. És még annyi, hogy a Dual recovery-t megtalálod XDA-n és azt is leírják hogy kell telepíteni. Ha valami nem úgy van ahogy írtam, akkor bocs. Nekem Sony Xperia Z3 -mam van. Az alapján írtam ezt le.
2015. dec. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1. Válaszoló vagyok. Azt elfelejtettem, hogy ezt sajnos gép nélkül kétlem, hogy meg tudnád oldani.
2015. dec. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!