Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyibe kerül egy Akai Glory...

Kinga8300 kérdése:

Mennyibe kerül egy Akai Glory G3 belső kijelző cseréje?

Figyelt kérdés
Tudtommal valami belső folyadék sérült, a kijelzőn nincs repedés de elmosódott színeket látni.Kb mennyiért csinálnák meg, ha a telefon eleve 20 000ft volt, vagy nem is érdemes megcsináltatani?

2015. dec. 13. 21:57
 1/3 Lájsz ***** válasza:
Nem lehet külön kapni,hivatalosan nem árulják. Hacsak nem találod meg valami csoda folytán az itteni szervizüket nincs rá esély,de ha meg is van véletlen kb 2000ft-al kerül kevesebbe a csere mintha vennél egy új telefont. Az occó kínai hulladékok gyönyörei...(saját tapasztalat)
2015. dec. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ha még aktuális, akkor itt tudod megkérdezni.

[link]

Vagy írdd be a googlrba: akai magyarország szerviz budapest


Logouton, mintha azt írta volna valaki, hogy 9000 a kijelző+a szervizköltség 5000-6000 pluszba. A szervizköltséget nem tudom, de szerintem ennyi minimum van.


Remélem tudtam segíteni.

2016. szept. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Itt is én válaszoltam: http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..


Utolsó 2 válaszoló

2016. szept. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!