Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezek a telefonok közül melyik...

Norbi-5 kérdése:

Ezek a telefonok közül melyik a legjobb Galaxy S5 , Lg G4 , Honor 7 , Xperia Z3 Melyik a jobb választás?

Figyelt kérdés
2015. dec. 15. 12:18
 1/6 anonim válasza:
Sokan idegenkednek tőle de az iphone 5s , 6, 6s a legtutibb telefonok . Nekem már volt sony, samsung , LG . De egyik se ér fel az iphone-hoz ! De ha ezek tetszenek csak , akkor az Lg-t tudnám ajánlani. A sony-k hamar bedöglenek kb. 2 év után.
2015. dec. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem döglenek be a Sonyk két év után, nem tudom miről beszél az első. Érdekes Sony Z, Sony L, mind a kettő 2,5 éves és semmi bajuk. Én a Z3-at ajánlom.
2015. dec. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Összességében szerintem a G4 a legjobb.
2015. dec. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is a G4 mellett szavazok.

Bírom a Sony-t, de a G4 jobb lett.

Samsungok alapból félév után belassulnak.

Honor 7-tel se járhatsz rosszul mert eddig még nem volt olyan a kezembe, de csak jót hallottam róla.

2015. dec. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

* a galaxy s5 helyett s6 - ott akartam irni*

Nekem eddig csak Samsumgom volt, és igen azok általában egy idő után lassulnak

A Honor 7 -ről sokk jót hallani mostanában, és az ára is elég jó , és sokat is tud, lehetséges hogy azt fogom meg vennni

De véleményeket irhatnátok még akármelyikről, pozitivat , negativat ....

2015. dec. 15. 21:53
 6/6 anonim ***** válasza:

Bocs, ha már elkéstem.

Szerintem csak az S6 vagy a G4 jöhet szóba. Hardveresen közel azonosak, de sok-sok összehasonlító videó található róluk, és ezek alapján általánosságban elmondható, hogy a G4 gyorsabb. Mind rendszersebességben, mind reagálási időben. A kamera szempontjából, mint tudjuk a megapixelek száma nem minden, hiába 20 mpixel a Z3 és Honor 7 is, mindkettő rosszabb képeket csinál (jó összehasonlítási alap lehet a mobilarénás teszt), tehát összességében elmondhatjuk, hogy parasztvakítás. A G4 és S6 közül talán minimális mértékben jobb képeket csinál az S6, de ez talán inkább döntetlen. A szoftver ugye ízlések és pofonok kérdése, de mindenképp érdemes megemlíteni, hogy annak ellenére, hogy a G4 nem stock Android, majdnem olyan felhasználói élményt nyújt.

A kijelzőről majdhogynem nem is kell beszélni, ebben a kategóriában már nem nagyon van probléma egyikkel sem, lassan elérünk oda, hogy nem lesz hova fejlődni vagy ha mégis (lásd a Sony 4K felbontású, Z5 Premium típusjelzésű kisfiát), akkor az már felesleges erőfitogtatás.

Ami pedig talán az S6 malmára hajtja a vizet, az az, hogy nála megtalálható a vezeték nélküli töltés (Wireless Charger), illetve az ujjlenyomat olvasó is... A G4-en a levehető bőr hátlap viszont istenien néz ki és isteni fogást is biztosít. Ezzel szemben az S6-on Gorilla Glass 4-es védelem van a hátlapon is...

Ajánlom, hogy nézz róluk bemutató videókat, írásokat (pl. Mobilaréna, Tech2HUTV, Geeks, stb.), specifikációikat hasonlítsd össze (pl. GSMarena).

Én személy szerint a G4 mellett döntöttem, mert az ára azért jóval alacsonyabban van, annak ellenére, hogy lehet hogy jobb telefon, tehát elég jó ár/érték arányú. (Bár ezt az LG-től már megszoktuk.)

Szerintem a teljesség igénye nélkül több dolgot is megemlítettem innentől már csak rajtad áll. Nehéz a döntés...

2016. febr. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!