Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung telefont keresek...

Samsung telefont keresek max.50. 000-ért. Melyek a legjobbak? Nem nagyon vagyok tisztában ilyenekkel.

Figyelt kérdés
Megköszönném ha valaki segítene :)
2015. dec. 15. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát én azt nem vennék, az enyém most lesz 2 éves, ami okostelefonnál sok idő, de már fél éve fura dolgokat csinál, mondjuk kikapcsol bármikor, majd ha visszakapcsolom a fullra töltött telefon kiírja, hogy 3%-on van. Volt olyan is hogy egy nap 10-szer kapcsolt ki. Tavaly a férjemnek is azt vettem, teljesen rosszak a hangszórói, fél évet bírtak, már folyton le van némítva mert olyan szinten recseg a csörgése, hogy rossz hallgatni. Illetve már elkezdte a fura viselkedést, amit fentebb írtam. Nekem a köv. telefonom, Huawei lesz, arról egyenlőre csak jót hallottam.
2015. dec. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez elég összetett dolog.Először az OS:WP vagy Android.WP-ből ebbe a kategóriába jó a Lumia 535,esetleg 640 ha van ennyiért.Androidosból a Samu a Sony és a többi kerülendő ebbe az árkategóriába,inkább Doogee,Motorola,LG.Androidba pedig a gyártók többsége rak bele egy saját felületet,ami inkább hátrány mint előny + a rossz ROM.Csak pár felület példának:TouchWiz,LG GUI,Xperia GUI,Sense,cyanogen Mod,Fly OS stb

Amiket tudok ajánlani:

Lumia 535:WP,gyors és stabil,ár/érték bajnok.

Motorola Moto G 2014/E 2015:Közel Stock Android,jó minőségű,jó hardware,ár/érték elég jó.

Doogee X5 Pro:Android,nagyon jó hardware az árához képest,ár/érték bajnok,minőségben ez sem utolsó.

LG Spirit 4G:Android,jó kamera,ár/értékbe nem rossz de van jobb.

2015. dec. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A felületek közül amiket írtam példának azok közül vannak jól optimalizáltak is.
2015. dec. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Megkapod a galaxy s3-omat.

45 rugó?

2015. dec. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a Galaxy S3 Neo, legalábbis 50 alatt összességében nincs nála jobb Samsung! De amúgy a Huawei is tényleg nagyon jó, elég stabil telefonokat gyárt, abból pedig ennyiért a G620s a legjobb.
2015. dec. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!! :)
2015. dec. 16. 15:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha Samsungot akarsz venni 50k alatt akkor tényleg nem nagyon lehetsz tisztában az ilyenekkel. Inkább a Motorolákat, vagy ha bejön a WP akkor valamelyik Lumiát ajánlom. Esetleg egy Huawei ha van ennyiért.
2015. dec. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!