Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jó középkategróiás telefonok...

Jó középkategróiás telefonok max.90 ezerig?

Figyelt kérdés

A Honor 6-ot néztem, eddig az a legesélyesebb, de annyi problémám van vele, hogy:

1. kínai (ezzel egyszerűen nem tudok megbékélni :D )

2. tesóm ugyanilyet kap karácsonyra és nem dob fel a tudat, hogy ugyanolyan telefonunk legyen.. :/


2 kérdésem lenne:

1. Milyen 90 ezer forint alatti (e fölé tényleg ne mtudok menni) jó, középkategóriás telefonok vannak? Játékra, fényképezésre, netezésre, zenehallgatásra legfőképp.

2. Valaki meg tudná mondani, hogy a Honor 6-on van-e japán nyelv?


A segítséget előre is köszönöm!



2015. dec. 15. 16:42
 1/2 anonim ***** válasza:
79%

"1. kínai (ezzel egyszerűen nem tudok megbékélni :D )

2. tesóm ugyanilyet kap karácsonyra és nem dob fel a tudat, hogy ugyanolyan telefonunk legyen.. :/"

1.Miért?A koreai telefonok mennyivel jobbak???

Igaz hogy ezek a telefonok nem 40 éve vannak a piacon de sokkal jobb telefonokat csinálnak mint a Samsung vagy a Sony ami évente 20 modelt kiad,az alsó és középkategóriába szó szerintem szemeteket gyártanak.

2.Így legalább nem ér majd meglepetés.


"1. Milyen 90 ezer forint alatti (e fölé tényleg ne mtudok menni) jó, középkategóriás telefonok vannak? Játékra, fényképezésre, netezésre, zenehallgatásra legfőképp.

2. Valaki meg tudná mondani, hogy a Honor 6-on van-e japán nyelv? "

1.Motorola Moto G 2015,Lumia 640XL,Huawei P8 Lite,Moto X 2014,Nexus 5.

2.Valószínűleg van.

Szívesen.

2015. dec. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

És akkor mi van, ha kínai? Ha jól sejtem, valószínűleg a kínai márkák gagyi minősége él még benned, pedig ma már Kína is nagyon jó minőségű "cuccokat" csinál, sőt, Androidos fronton a Huawei csinálja a legstabilabb telefonokat, amihez a Honor is tartozik, lényegében szérianévből önállósult márka. Nekem is Huawei van (P7), és nagyon jó, semmi gondom vele, tökéletesen működik, pedig eléggé sokat használom! Úgyhogy csak azért nem ajánlom, mert írtad, hogy tesódnak is ilyen lesz, és nem akarsz egyformát, amit teljesen megértek.

Akkor amiket ajánlani tudok: LG G3, Sony Xperia Z1, HTC One E9, Samsung Galaxy S4 LTE+ (i9506), vagy közvetlenül a gyártó honlapjáról rendelve OnePlus X

2015. dec. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!