Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lesz egy Huawei G8-as telefono...

Lesz egy Huawei G8-as telefonom. Hogyan használjam az elején, mik a tippeitek és mik a teendők egy új telefonnál?

Figyelt kérdés
Tippek az akku töltéséhez? Esetleg appok amiket ajánlotok?

2015. dec. 15. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Kisütni a mai telefonokat nem kell.Ha le van merülve csak simán töltsd fel. Appok amiket ajánlok: Aptodie - Ez egy appstore (csak akkor ajánlott ha felismered hogy mi vírus mi nem)Fizetős appokat ingyen letölthetsz vele,Surdoc - cloud tárhely(Ha most regizel akkor 100gb-ot adnak ingyen hozzá + bővíthető ingyen/pénzzel a tárhely.Most ennyi jutott eszembe :) Remélem segíthettem!
2015. dec. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a legfontosabb, hogy olvasd el a kezelési könyvet. annak útmutatásai szerint kapcsold be először. töltheted bármennyit, már nem tesz kárt benne, régóta kitlálták az elektronikus védelmet.felesleges lemeríteni, csak használd, és este tedd töltőre, bármennyit is mutat..

a többibe belejössz.

van, aki éjjelre kikapcsolja, szerintem elegendő csak repülő üzemre állítani..persze, ha éjjel nappal hívhatnak, az más..


ezeknek az akksijai már atomerősek.

egyébként ez egy jó telefon.

2015. dec. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Igen felismerem, hogy mi vírus, mi nem :D, egyébként én a mobogene-re gondoltam, de majd azt is megnezem.

2015. dec. 16. 21:09
 4/4 anonim ***** válasza:
A mobogene nem teljesen megbízható.Nyomult régen a neten hamis reklámokkal.
2015. dec. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!