Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most mi van a garanciával?

Most mi van a garanciával?

Figyelt kérdés

Feleslegesen nem megyek vissza a Media Marktba szóval itt teszem fel a kérdést.



A haverom mondta hogy nincs érvényesítve így a garancia. Vissza kell akkor mennem emiatt, hogy érvényesítséj?


Történet:

Vettem egy tabletet ami még aznap elromlott. Visszavittem cserére. Megkaptam a papírokat amiket a pénztárnál oda kellett adni. Eddig oké is DE.


Egy kiállított példányt kértem amit aztán be is csimagoltak nekem. Kinyomtattak egy számlát nekem és a pénztárhoz kísértek hogy ezeket is adjam oda. Sorbanállás közben vettem észre, hogy rossz dobozba csomagolták nekem a telefont. Visszafordultam de egy másik értékesítő volt ott. Becsomagolta nekem jla megfelelő dobozba és a biztonsági őrhöz kísért mondván nálam van minden papír mehetek a dolgomra. A biztonsági őr ki is engedett anélkül hogy megnézett volna bármit is.


Már akkor sem értettem a dolgot de nem kérdeztem semmit mert tiszta ideg voltam. Hamar le akartam tudni a dolgot. A haveromnak elmeséltem. Azt mondta hogy nem.lett érvényesítve a gari, menjek vissza és szóljak. Nálam is maradt minden papír kivétel nélkül amit a szervízben adtak.



2015. dec. 15. 22:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj vissza. Valoszinuleg azt hitte, hogy a papirok mar el vannak intezve, vagy ugy volt vele: "hulye Bela itthagyta nekem ezt a csupa ideg tagot, szabaduljunk meg tole gyorsan..."
2015. dec. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!
2015. dec. 15. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!