Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnénk egy iphone 6s-t...

Szeretnénk egy iphone 6s-t venni, nos amire használni szeretném az főként internernet, fényképek ha már van benne egy egész jó kamera na meg a játékokat se vetem meg. Szerintetek 16gb-os 64 gb-ba gondolkozzak?

Figyelt kérdés
2015. dec. 16. 13:13
 1/6 Osynho ***** válasza:
64GB.
2015. dec. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem is. nekem is az van, bár csak sima 6. 16 giga gyorsan betelik.
2015. dec. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64
2015. dec. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem 16gb van igaz csak sima iphone 6,és bőven elég mindenre,vannak rajta játékok,zenék,alkalmazások,fotók videók,képek stb és még így szabad több mint 6gb...kinek mire kell..
2015. dec. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Osynho ***** válasza:

Nyilván felhasználás függő. Mennyi a ténylegesen használható terület egy 16gb-os iPhone 6-on? Mekkora képeket készít, mennyit foglal 1 perc videó?


Z3C-m van, de úgy is szűkös volt a 16gb. hogy zenét, filmet egyáltalán nem játszok le rajta, és játékokat se telepítek. Egyébként egy gps is több GB, még ha nem is teszel fel teljes Európa térképet.

2015. dec. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
16-ost semmiképp! 10 perc videó és már meg is telt a tárhely
2018. febr. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!