Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elfelejtettem a mintát a...

Elfelejtettem a mintát a telefonon megoldás?

Figyelt kérdés

sokszori minta beütés után kiadja h lépjek be google fiókomban, de arra meg azt írja ki h érvénytelen jelszó vagy felh.név... pedig jót írok be :(

Megoldás??



2015. dec. 17. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs rajta semmi fontos--factory reset.
2015. dec. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 bp1985 ***** válasza:
Ha a jót írod be, akkor azt elfogadja... Add vissza a tulajdonosának, ő majd feloldja.
2015. dec. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2-es kicsit unalmasak ezek a válaszok.

Utána olvastam itt is és a válaszok 90%-a ilyen volt mint a tied ;)


Amúgy 1-es köszönöm a segítséget, de meg tudtam oldani gyári vissza állítást csináltam rajta :)

2015. dec. 18. 10:47
 4/6 bp1985 ***** válasza:
Ne haragudj, naponta beír valaki egy jó kódot, majd a "jó" kódot 41. alkalommal nem fogadja el... Ezt még egy ovodás sem hiszi el.
2015. dec. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kb 2 hétig nem használtam a telefont mert lett helyette új. Az meg csücsült a polcon.

Többször próbáltam nem fogadta el amire emlékeztem, utána kiírta h ha még 5x sikertelenül próbálkozom kéri a Google felhasználó nevet + jelszót. Na mondom az jó mert azt úgy is tudom.

De a bibi ott volt h nem kapcsolódott a netre így nem fogadta el ;)


Ezért alaposan utána néztem a készülék gyártójának az oldalán h ilyenkor mi lehet a megoldás. Gyári vissza állítás. És kész.


Egy jó tanács, amíg nem tudod a teljes történet ne ítélkezz ;)

2015. dec. 18. 12:54
 6/6 anonim válasza:
Szia, hogyan tudtad a gyári vissza állítást csinálni? Mert nekem nem ad ki semmit csak azt, hogy elfelejtette a mintát és a biztonságit és a emailt kéri azt pedig elfelejtettem. Tudnál segíteni?
2016. máj. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!