Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megéri Blackberry...

Szerintetek megéri Blackberry q10-et venni?

Figyelt kérdés
Az elmúlt időszakba sok telefont hasznltam androiddal (SE Xperia x8, Huawei y300, LG Spirit), de egyiket se szerettem annyira, mint a régi kis BB Curve 8520-at, ami sajnos tönkrement. Mivel a BB q10 2 éve a piacon van, de az ára 200000 ft felett indult, most meg kb. 50000, nekem elég szimpatikus. Gondolkoztam még a Bold 9900-on használtan, vagy a 9810 Torch-on. Esetleg a q5 40000-ért. Meg ugye még van a Classic, de az a vezérlőgombokon kívül nem tud többet a q10-nél, viszont az ára majdnem a kétszerese. Mit gondoltok? Van olyan, aki a régi java alapú BB OS-t és a QNX alapú BB 10 OS-t is használta? Nekik kíváncsi lennék a véleményükre.

#Blackberry #android helyett
2015. dec. 19. 10:54
 1/2 Tankcsara ***** válasza:
A régi telefonok mindig nosztalgiát ébresztenek az emberben ha újat vásárolt.Keresi benne azokat az alkalmazásokat amit eddig megszokott.Nekem nem volt BlackBerry telefonom és a Z10-el sem tettem rossz lóra.Kezdetben volt vele probléma/öt hónap alatt négy csere/de a folyamatos frissítésekkel mára tökéletes lett.Igaz az áruházban nincs annyi alkalmazás de ezt androiddal pótolják/sicc/én ettől függetlenül azt mondom vedd meg nyugodtan.
2016. jan. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem q10 van nyár óta, előtte htc chacha volt, és szerintem teljesen jó vétel volt BlackBerryre váltani vedd szerintem nyugodtan
2016. jan. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!