Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mér csinálja ezt a Lumiám?

Mér csinálja ezt a Lumiám?

Figyelt kérdés
Kb egy éve vettem használtam egy lumia 520 de mostanában egyre több baja van netezés közbe kedveszerint kidob a böngészöböl és kereshetem mé megin az oldalt ha rámegyek az előzményekre kb fél percig azt irja nincsenek előzményeket utána irja csak ki aztán szokott olyat hogy a menűbe az alkalmazások ikonja egy szinű pl: Skype ikonja egy kék négyzet lesz már volt párszor hard resetelve Windows 10 Mobilaljobban fog működni?

#fagyás #WP #laggolás #Nokia Lumia 520 #Windows10 Mobile #megbuzhazoság
2015. dec. 19. 13:56
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtetem irni ,hogy lassu nagyon rámegyek a bingre és a képernyőn pontok mendegél ek valamelyik nap azt hitte hogy november 28 17:56 van 3 kibekapcsolás után jött rá a dátumra.
2015. dec. 19. 13:58
 2/2 anonim ***** válasza:

átlagos. régi már, gyenge. anyumnak is 520 van, neki sem gyorsabb. az, hogy mennyire bugos, azt nem tudom, ő facebook-ozik, netezik rajta, mást nem nagyon.


w10 nem hiszem, hogy javítana rajta, pláne ha végre valahára kiadják...nekem az a tippem, ami legutóbb a 8.1-el is volt, hogy kiadták, aztán olyan dolgok, mint a zenelejátszó, legalább 3/4 év alatt sem sikerült úgy megcsinálni, hogy ne tűnjenek el random a zenék...szóval az is lehet, hogy január-februárban megkapod te is, és ugyanolyan bugos lesz...

2015. dec. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!