Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia M4 Aqua mobilom...

Sony Xperia M4 Aqua mobilom ujraindítottam és nem tudom bekapcsolni előhozza a SONY logot majd elsötétül és ezt csinálja folamatosan ha beteszem töltőre akkor jelzi a töltést. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

2015. dec. 19. 14:11
 1/6 Lájsz ***** válasza:

Bootlop-nak hívjak a jelenséget,és szoftveres problémát jelent. Szedd le a sony pc companion programot,és frissítsd le vele a készüléket. A jó benne az hogy az ilyen nem indulós telókat is szoftverezi.

Az alábbi linken mindent megtalálsz evvel kapcsolatban:

[link]

2015. dec. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
a sony pc sajna mar nem fogja felismerni csak ha be van kapcsolva a készulék egy orvoság van feltöltöd es falshtool uj framework
2015. dec. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
sony companionnnal próbáltam korábban de nem tudott kapcsolódni
2015. dec. 20. 14:47
 4/6 A kérdező kommentje:
2 ik válaszoló hogyan csináljam ? amugy szervizben meg tudják csinálni?
2015. dec. 20. 14:48
 5/6 anonim válasza:
sony falshtool kell hozzá haszálata itt: [link] szed le a hozzá való ftf frimewars 2303 valmelyiket
2015. dec. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Lájsz ***** válasza:

Helyesbítenék:sony pc companionnal minden gond nélkül lehet frissíteni,akkor is ha nem indul el. Abszolút nincs szükség rá hogy bekapcsolt állapotban legyen.

Sony pc companion elindít,katt support zone,katt telefon szoftverének frissítése,katt telefon javítása. Mindent kipipász szépen,majd a végén kiválasztod a telefonod típusát,azután már mutatja hogy kösd rá a gépre. A fenti linken is megtalálod ugyanezt,csak olvass figyelmesen és kövesd az utasításokat.

2015. dec. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!