Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidról melyikre éri meg...

Androidról melyikre éri meg jobban váltani? Windows vagy IOS?

Figyelt kérdés
Bluetoothon tudjak képet, zenét küldeni bármilyen platformra, PC-ről telefonra és fordítva tudjak képet, zenét, filmeket pakolgatni egyszerűen úgy mint az androidnál. Internetről tudjak letölteni telefonra képet, zenét, filmet.

2015. dec. 21. 23:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt talán a wp tudja. De miért akarsz váltani? Talán vettél valami gagyi telefont és meggyűlt vele a bajod?

iOS túl zárt ehhez.

2015. dec. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%
csak android wp rendszere szar ,én androidos voltam megtetszett,wp első ránézésre ,pár nap után rájötem wp szar uncsi .most vissza jötem androidra katam egy nagyszerü androidos telefont .mindent tud amit szeretném hogy tudjon .
2015. dec. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

A wp nem sz_r csak nem a tizenéves hülegyerekeknek találták ki, akik lopnának mindent.

Ami nagy hátránya, hogy nincs annyi app hozzá. Az iOS nem tudja amit leírtál, így marad a droid.

2015. dec. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A kevés app még nem zavarna.
2015. dec. 22. 10:55
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

Nekem sokáig volt WP-s telefonom.

Nagyon szerettem. Minden szükséges app elérhető volt rá.

Egyedül a játékok között volt sok, amit nem adtak ki hozzá, de ez nem zavart, mivel nem játszottam rajta.

Most Samsung Galaxy A5 telefonom van, de erősen gondolkodok rajta hogy eladom, és visszaváltok WP-re.

2015. dec. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért attól is függ, hogy milyen appokat használsz droidon. Mert sok alap app nincs meg. Pl gyári facebook, meg gmail sincs. Csak valami egyéb féltől származó vackok vannak sok esetben. Nekem ez nagyon nem tetszett.
2015. dec. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
iPhone biztos kiesett mert azzal nem lehet minden platformra képet kuldeni, illetve mindent rámásolni
2015. dec. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%
3 válaszolonak üzenem nem tizen éves hülyegyerek vagyok hanem jóval több ,és velem egykoruak érds,30-40 éves barataim,munkatársaim szerint is szar wp ,kevés app ,kevés használhato app,ugy mint gmail.,google,google fordito hasonlo alap dolgok hiányoznak belöle,játék is kevés rá,ami normális youtub sincs rajta .bocs hogy nem dicsérem agyon az aktuális kedvencet ,de 1 év böven elég volt wp ,rendszerböl .
2015. dec. 23. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi az baj a droiddal ?
2015. dec. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
67%
Azért elég gáz, hogy a harmincas éveidben egy értelmes magyar mondatot nem tudsz összerakni.
2015. dec. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!