Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tiszta android? Megtudná...

Tiszta android? Megtudná valaki pontosan mondani, mi az hogy tiszta android.

Figyelt kérdés
Próbáltam utána olvasni de nem sokra jutottam.

2015. dec. 22. 07:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tiszta androidnak számít minden ROM amit a Nexus eszközökre raknak és teljes mértékben a Google által készült, nem nyúlkált bele a gyártó/szolgáltató.
2015. dec. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt lehet-e tudni hogy miért nyúlkál bele a gyártó.? Tulajdonképpen miért ront rajta?
2015. dec. 22. 13:20
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Már miért rontana?? Egyáltalán nem biztos, hogy ront rajta. Hacsak nem csamcsung. :)

Régen az alap droid eléggé fapados volt, mára már talán jobb lett. Nekem a rusnya kinézete alapból nem tetszik.

Extra funkciókat rak bele, eleve más alkatrészek vannak benne, mint egy nexusban ahhoz más szoftver kell stb. Rengeteg ok van amiért a gyártók átszabják az alap rendszert.

2015. dec. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kösz a választ. De ezért is kérdeztem mert én nem sokat értek ezekhez. Csak nekem az jött le az írásokból, hogy az a JÓ ami TISZTA ANDROiD. Amibe meg bele piszkál a gyártó az rosszabb lesz. Én igy vettem ki eddig.
2015. dec. 22. 14:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül ront rajta, de nagy általánosságban azoknak a telóknak jobb a szoftveres teljesítménye, amik minél közelebb vannak a "tisztá"-hoz. (természetesen a tiszta sem hibátlan, de mindenképpen stabilabb mint a módosítottak). A dizájn meg ízlés kérdése, nekem nincs bajom a material-lal, de tény, kevésbé praktikus mint a KitKat volt.
2015. dec. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!