Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jól járok a Huawei P7-tel?

Jól járok a Huawei P7-tel?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm, aki nagyon ismeri a telefonokat, a Honor7-et javasolta, mint a jelenlegi legjobb ár-érték-aránnyal rendelkező telefont a maga kategóriájában. (Afölé az ár fölé nem is szeretnék menni). Viszont nekem már túl nagy a 5,2"-es kijelzőméret. Egy P7-esen gondolkodok. Szerintetek jó telefon, megéri?
2015. dec. 22. 10:23
 1/3 anonim ***** válasza:
P8 Lite inkább
2015. dec. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tudsz önálló gondolatokat is fogalmazni?

Meg tudod önmagadnak mondani, mit vársz egy telefontól azon túl, hogy alma vagy más jel legyen rajta és fehér legyen?

Ha igen, leírod mit tudjon a telefonod (proci, memória, kijelző, stb) és úgy keresel.

Az ismerőseidre meg ne hagyatkozz.

2015. dec. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

"Tudsz önálló gondolatokat is fogalmazni?"


Tanácsot kérni nem szégyen, ha nem értesz valamihez.


"Meg tudod önmagadnak mondani, mit vársz egy telefontól azon túl, hogy alma vagy más jel legyen rajta és fehér legyen?"



Meg tudom. Azt pl. semmiképp nem várom, hogy alma legyen rajta, és fehér legyen, mert nem vagyok újgazdag proli, aki bedől az efféle parasztvakításnak. Azonban az a helyzet, kedves kötekedő válaszoló, hogy sajnos nem értek olyan szinten a telefonokhoz (ez lenne az első okostelefonom), hogy tudjam, hosszú távon mi számít. Ha külső alapján választanék (mert amúgy rühellem a rengeteg tök egyforma alakot), akkor egy olyan készüléknél kötnék ki, ami, bár kívülről tetszik, valószínűleg egy hónapon belül rossz döntésnek bizonyulna. Ezért mertem a fórumozók segítségét kérni.



"Ha igen, leírod mit tudjon a telefonod (proci, memória, kijelző, stb) és úgy keresel."


Nem értek hozzá annyira, hogy tudjam, mi számítson. Ezért szoktam szakemberek segítségét kérni, mint ahogy tettem azt laptopvásárlásnál is (és jó döntésnek bizonyult).



"Az ismerőseidre meg ne hagyatkozz."


Csak rátok, mi? Csak egy tök névtelen senkire hagyatkozzak, aki azt tanácsolja, hogy ne hagyatkozzak az ismerősömre. Amúgy az ismerősöm telefontesztelő, szóval köszi, de szerintem inkább rá hagyatkozom.

2015. dec. 22. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!