Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit lehet tenni ha két év...

Mit lehet tenni ha két év hűségidőn belül elromlott a telefonom?

Figyelt kérdés

Másfél éve vettem telefont a Telekomnál de a telefonom nagyon rossz, szerintem már nem fogja kibírni 2016-ig, ma is csak két óra pihenés után sikerült bekapcsolnom. Az lenne a kérdésem hogy ilyenkor vehetek újat mert már arra a félévre szerintem fölösleges kiadni pénzt a javítására ha utána úgyis újat veszek?

Ha valaki már volt ilyen helyzetben akkor segítene? Köszönöm


2015. dec. 24. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Bemész egy telefonboltba és annyi készüléket vehetsz, amennyit a hátadon elbírsz.
2015. dec. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezért(is)nem érdemes venni a szolgálatónál venni a telefont.A néz fel a web áruházakba,ott tudsz venni telefont(kártyafüggetlent)és bele tudod rakni a SIM-t.
2015. dec. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

De valójában az lett volna a kérdésem hogyha elromlik akkor ki kell fizetnem a maradék hónapok összegét vagy nem?

2015. dec. 24. 17:40
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért ne kéne?

Te a tarifacsomagra írtál alá hűséget, nem a telefonra. A telefont megkaptad olcsóért, a maradékot meg beépítették a két év havidíjába, hogy neked ne fájjon.

Ha a vásárlás után a bolt ajtaján kilépve kikapják a kezedből, akkor is fizetned kell két évig a havidíjat.

2015. dec. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!