Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windowsphone 10-nek mi a...

Windowsphone 10-nek mi a minimum követelménye?

Figyelt kérdés
Van egy Microsoft lumia 532-es telom,1gb ram és 8gb belső hely illetve 4magos proci elviszi szerintetek? plusz ezen a 8.1-es windows van igy hogy kell rátenni majd? ha valaki tud valami okosságot e-téren akkor irja már le köszi:) boldog karit mindenkinek:)
2015. dec. 24. 22:45
1 2
 1/14 anonim válasza:
A Microsoft azt ígérte, minden minimum 8 GB belső tárhellyel rendelkező WP 8.1-es készüléken futni fog a Windows 10, szóval ezen is tuti menni fog (a lumia 520 fél giga rammal elviszi, kicsit döcögve). A telepítéshez le kell töltened az Áruházból a Windows Insider appot, és majd ott engedélyezni kell a frissítést. Boldog karácsonyt.
2015. dec. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A lumia 520-on fut a 10?? ugy tudtam hogy nem...egyik ismerősöm azt mondja hogy számitógépről kell telepiteni ez valós?
2015. dec. 24. 23:07
 3/14 anonim válasza:
Persze hogy fut, nekem is az van. Hidd el, a Windows Insider appal is működik. Mivel ez a rendszer még nincs kiadva (bár a Microsoft okt. 6-án kiadott készülékei már használják, na mindegy), az önjelölt "tesztelők" (insiders) kipróbálhatják ezzel a módszerrel.
2015. dec. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Windows Insiderrel kell, ahogy az első írta, ezt az áruházból lehet letölteni.
2015. dec. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
persze, az insidert...aztán töltse le az előzetes verziót...nem kell semmit letölteni, csak várni. talán nem kell fél évet várni még, mire sziveskednek kiadni egy végleges verziót, de amúgy vinni fogja.
2015. dec. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Az insider verzióját használja a Lumia 950 meg a 550 is.
2015. dec. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
akkor ez azt jelenti hogy fogom a telómat áruház aztán windows insider aztán ott ez a program letölti a win10et vagy mi? egyik ismerősöm azt mondta hogy ez nagyon veszélyes mert ő is igy csinálta hogy ezzel az insiderrel csinálta és ujraindult a telója aztán pörgött valami fogaskerék aztán egyre gyorsabb lett és kikapcsolt és szervizbe kellett vinnie meg azt mondta hogy felforrosodott a telefonja asszem lumia 430-ja van... ezért nem merem de nagyon érdekel...nyugtassatok meg hogy ez csak nála történt!!
2015. dec. 24. 23:41
 8/14 anonim ***** válasza:
persze, csak egyrészt a 950-en is bugos, másrészt azt pontosan azért adták kereskedelmi forgalomba, mert azon már viszonylag elfogadhatóan működik...a régebbi modellekre meg pontosan azért nem adják még ki, mert nem stabil...ha az lenne, akkor nem szívatnák az embereket, hogy csak tologatják a frissítési dátumokat...
2015. dec. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Én csak ettől a fogaskerék problémátol félek,az ismerősöm szerint akár a telefon fel is robbanhat az ilyen telepitésektől...mondta hogy ki kellett vinni-e a lumia 430-át a hideg levegőre ugy felhevült hogy égette a kezét madjnem...Nem nagyon van pénzem ha valami ilyesmi történne új telora de nagyon szeretném kipróbálni mert microsoft rajongó vagyok...valaki esetleg hallott ilyenről mint az ismerősöm? nem hazudos nagyon normális fickó még mielött valaki ezt mondaná
2015. dec. 24. 23:58
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem Lumia 930-on akadás mentesen megy a Win 10 és Windows Insider segítségével telepítettem.
2015. dec. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!